stat
PATRONAT

Mini Gdynia Open - Wojewódzki Festiwal Piosenki edycja online

Gdynia OPEN to dwa konkursy piosenki skierowane do młodych wokalistów od 3 do 25 roku życia. Konkursy realizowane są przez Młodzieżowy Dom Kultury w partnerstwie z Laboratorium Innowacji Społecznych. Mini Gdynia OPEN - to wojewódzki konkurs piosenki skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 25 lat. Tegoroczna edycja odbędzie się ONLINE.

Naszym celem jest wspieranie młodych talentów wokalnych z całej Polski oraz z zagranicy, a także promowanie aktywności młodzieżowej, rozwijanie ich pasji i zainteresowań muzycznych oraz artystycznych.
Gdynia OPEN Festiwal - konkurs międzynarodowy, realizowany od 2014 roku. Tegoroczna edycja odbędzie się ONLINE. Szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie www.gdyniaopen.pl


Festiwal trwać będzie od 01.02.2021 do 10.04.2021
Festiwal składa się z trzech etapów:
- I etap - Przyjmowanie zgłoszeń online na stronie www.gdyniaopen.pl w terminie od 01.02.2021 do 28.02.2021
- II etap - PREZENTACJA linków wykonań zgłoszonych do Festiwalu po wstępnej weryfikacji - od 04.03.2021 na stronie www.gdyniaopen.pl oraz www.mdk.gdynia.pl
głosowanie publiczności od 04.03 do 15.03 godz. 12:00
- III etap - Ogłoszenie wyników - 10.04.2021

Wyniki oraz prezentacja zakwalifikowanych do Festiwalu wykonań zostaną podane na stronie www.gdyniaopen.pl , www.mdk.gdynia.pl oraz na stronie FanPage Gdynia Open i Młodzieżowego Domu Kultury.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.