stat
Impreza już się odbyła

Mindfulness w pracy. Czyli jak pracować, żeby nie zwariować?

Jeśli na co dzień mierzysz się z dużym tempem pracy, nadmiarem obowiązków, deadlinami, challengami, rzeczami do zrobienia na wczoraj, to najprawdopodobniej odczuwasz dużo stresu. Treningi Mindfulness stosowane są w medycynie, biznesie, edukacji zarówno dla nauczycieli jak i uczniów, a nawet w wojsku.

Przystanek Praca

lis 22

piątek, godz. 9:00 - 13:00

Sopot,
bilety 500 zł
Dzięki prostym technikom możesz zmienić nastawienie do otaczającej Cię rzeczywistości. Badania naukowe dowodzą, że praktyka uważności wpływa na wzrost jakości i satysfakcji w życiu. U praktykujących uważność zaobserwowano redukcję stresu i lepsze radzenie sobie z trudnościami, które napotykają w życiu codziennym i pracy. Dzięki uważności możemy stopniowo zmieniać reakcje nawykowe i w bardziej świadomy sposób kierować własnym życiem.

*W latach 1980-2016 opublikowano w czasopismach naukowych ponad 3050 badań nad uważnością.

Abyś dowiedział/a się i doświadczył/a, co może przynieść Ci praktyka uważności i jak to wpłynie na Twoje życie i pracę, zapraszamy na wykład z elementami ćwiczeń: Mindfulness w pracy. Czyli jak pracować, żeby nie zwariować?

Rozwój uważności wpływa między innymi na:
- redukcję stresu i zmniejszenie niepokoju;
- zmniejszenie ryzyka wypalenia zawodowego;
- rozwój umiejętności koncentracji - bycia uważnym;
- większą umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami poprzez zmianę ich postrzegania;
- rozwój akceptacji i życzliwości względem siebie i innych: wzrost samooceny, mniejszą samokrytykę, nabranie dystansu względem siebie;
- rozwój inteligencji emocjonalnej, świadomość myśli i ich wpływu na doświadczane uczucia;
- równowagę pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym;
- większą ogólną satysfakcję z życia i pracy.

W trakcie spotkania odbędzie się wykład wprowadzający do metody Mindfulness połączony z ćwiczeniami. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z ideą uważności i doświadczyć podstawowych technik. Ćwiczenia będą prowadzone i dobrane w taki sposób, aby każdy mógł się zastosować, nawet jeśli nie miał wcześniej okazji praktykować uważności. Pojawi się także możliwość zadawania pytań i podzielenia się odczuciami i wrażeniami z praktyki.

Spotkanie poprowadzi Michał Jóźwik:
Certyfikowany nauczyciel Mindfulness Based Living Course (Życie Oparte na Uważności), Coach ACC International Coach Federation, z wykształcenia Socjolog. Posiada 10 letnie doświadczenie pracy w międzynarodowej korporacji. Prowadzi sesje Life Coachingu i warsztaty. Inspiruje innych do rozwoju. Wierzy, że każdy jest pełen zasobów i potencjału. Wspiera w ich odkrywaniu i dostrzeganiu możliwości którym dysponujemy. W codziennej pracy wykorzystuje metody Nonviolent Communication M. B. Rosenberga, Need Based Coaching i umiejętności z zakresu Inteligencji Emocjonalnej. Jest certyfikowanym trenerem FRIS - Style Myślenia i Konsultantem MindSonar. Praktykuje uważność od 2010 roku pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli. Jest twórcą inicjatywy Sztuka Uważności, która ma na celu propagowanie uważności w życiu codziennym. Wierzy, że dzięki uważności możemy nawiązać głęboki kontakt ze sobą, innymi ludźmi i z otaczającym światem. Angażuje się jako wolontariusz między innymi w sopockim Domu Opieki Społecznej oraz w Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku.

Uwaga! Mindfulness jest metodą świecką, dostępną dla każdego, niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania czy miejsca pochodzenia.

Szczegóły:
- 15 kwietnia 2019, godz. 18:00
- Siatka, Podjazd 2/4, 81-805 Sopot

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
30 zł (opłata jest pobierana na miejscu – przed spotkaniem).

UWAGA: w spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 15 osób!
Zapisy: https://301184-5.evenea.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni