• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mikromusic (2 opinie)

Natalia Grosiak - wokal / Dawid Korbaczyński - gitara / Robert Szydło - gitara basowa/Robert Jarmużek - piano / Adam Lepka - trąbka i instrumenty perkusyjne / Łukasz Sobolak - perkusja

cze 28-1.07

środa - sobota

bilety 479 - 1229 zł
przedsprzedaż 349 - 979 zł
Kup bilet
Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki - Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

jazz - koncerty w Trójmieście


Na swoim koncie mają pięć płyt, w tym DVD koncertowe. W Żaku MIKROMUSIC zaprezentują swoją najnowszą płytę Matka i żony.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  12 - 25 zł
12 zł - specjalna pula / w sprzedaży tylko w lipcu na eventim.pl
13 zł - I pula / 23 zł - II pula - zniżka* na KARTĘ DUŻEJ RODZINY
15 zł - I pula / 25 zł - II pula - ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów
20 zł - I pula / 30 zł - II pula - super zniżka* na KARTĘ DO KULTURY
25 zł - I pula / 35 zł - II pula - normalne

I pula w sprzedaży do ostatniej niedzieli przed koncertami
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji (potwierdzenia o przyjęciu na studia) i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Pule limitowane
Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji. Rezerwacje można opłacić przelewem po uzgodnieniu z pracownikiem Kasy Klubu Żak. Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert. Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. Liczba biletów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
Liczba miejsc siedzących na koncerty jest ograniczona, miejsca nie są numerowane, a w przypadku dużego zainteresowania danym koncertem wszystkie miejsca stojące (aktualne informacje nafacebook.com/KlubZak).
Na koncertach obowiązuje zakaz rejestracji koncertów i fotografowania profesjonalnym sprzętem (nie dotyczy fotografów akredytowany).

Sprzedaż biletów bez zniżek na koncerty przez sieć eventim.pl zgodnie z ich regulaminem sprzedaży (on-line oraz m.in. w EMPIK-ach oraz w sklepach Media Markt i Saturn – trzeba podać nazwę sieci Eventim).

Opinie (2)

 • "Enigmatyczny głos wokalistki" (1)

  Szkoda, że autor artykułu nie zna znaczenia słowa "enigmatyczny". Wyszło głupio i śmiesznie.

  • 0 0

  • Re:

   Bardzo ciekawy portal znalazłem ostatnio dla talentów, gdzie jest możliwość dodania jakichś swoich dzieł do oceny. Jeżeli się śpiewa to filmik. :)

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • jazz , muzyka alternatywna , muzyka na żywo
  maj 17-31.01
  g. 20:00
  Sopot, Carnivale Club
  Carnivale Jam Session