Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mikołajki na zielono!

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł
Dzyń, dzyń, dzyń... przed nami jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku - to Mikołajki! Na nadchodzące święto czekają jednak nie tylko dzieci, ale także i dorośli. Niepowtarzalna atmosfera, światełka, ozdoby choinkowe, prezenty, słodycze, ale przed wszystkim wspólnie spędzony czas i rodzinna zabawa - to wszystko sprawia, że zbliżające się dni są zupełnie wyjątkowe! A jakie będą tegoroczne Mikołajki? W Centrum Hewelianum na pewno naładowane atrakcjami... w kolorze zielonym!

Jedną z niespodzianek czekających podczas tegorocznej edycji Mikołajek będzie Zagadkowe Koło Fortuny - wystarczy dobrze zakręcić i odpowiedzieć na jedno z "zielonych" pytań. A dlaczego zielonych? Rozwiązanie tej zagadki poznacie już na miejscu! Z kolei dla miłośników majsterkowania, eksperymentowania i tworzenia najdziwniejszych konstrukcji przygotowaliśmy specjalne warsztaty tworzenia ozdób - ale uwaga - z przedmiotów, którym nadamy drugie życie. W myśl zasady 3U, czyli Unikaj kupowania zbędnych rzeczy, Utylizuj i Użyj powtórnie, zużyte butelki, żarówki, stare gazety czy płyty CD ulegną metamorfozie i przyozdobią świąteczną choinkę. Będzie to idealna okazja do wykreowania własnej, unikalnej ozdoby świątecznej, w czym oczywiście ochoczo i świątecznie pomogą animatorzy Centrum Hewelianum. Co więcej, pokażemy, w jaki sposób można samodzielnie wykonać ekologiczną choinkę z plastikowych butelek.Na wszystkich uczestników czekają nagrody, a co 10 gość Centrum Hewelianum otrzyma wyjątkową, bo ekologiczną mini choinkę w prezencie. Liczba choinek ograniczona.


Zielone Mikołajki organizowane są we współpracy z Zakładem Utylizacyjnym Sp. z o.o. i firmą Rekpol.

Informacja o biletach

Udział w zabawie w cenie biletu na wystawy interaktywne.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.