• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mikołajki na Morzu

Podaruj dzieciom najpiękniejszy prezent i wybierzcie się całą rodziną w rejs pełen wyjątkowych, świątecznych atrakcji. Na najmłodszych czekają bezpłatne, całodniowe animacje mikołajkowe, a na dorosłych odpoczynek, bary i restauracje oraz morska przygoda na wielkim statku

 
Doświadczeni animatorzy przygotowali gwiazdkowe aktywności dla dzieci. Najpierw najmłodsi przeniosą się do Krainy Elfów, gdzie króluje magia najpiękniejszego czasu w roku. Nie zabraknie zabaw plastycznych i quizów świątecznych. Wszystkim potrzeba trochę ruchu, więc sztafeta reniferów ucieszy najmłodszych, a zawody pakowania prezentów na czas rozbawią wszystkich!
 
Po dynamicznym początku dnia czas na uzupełnienie energii.W południe czeka na wszystkich lunch szwedzki stół, z mnóstwem potraw gorących, zimnych i sałatek, a także deserów. Dzieci znajdą swoje ulubione dania, a dorośli będą mogli odpocząć przy kieliszku wina. To będzie prawdziwa uczta.
 
Po obiedzie zabaw ciąg dalszy tym razem przenosimy się do świata magii i kolorów. Dzieci przygotują choinkowe ozdoby z masy solnej oraz wezmą udział w pokazie magicznym. Na koniec dnia czas na najważniejsze - czyli spotkanie z Mikołajem, taniec dookoła choinki i wspólne zdjęcia!
 
Wypłynięcia: 03.12, 04.12.2021

Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie / rodzice odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.

Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne.

Opinie