Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mikołajki na Lodowisku

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy wieczór mikołajkowy na Gdańskim Lodowisku, który odbędzie się 6 grudnia 2017 roku, z okazji Dnia Świętego Mikołaja.

w każdą niedzielę (od 05.07 do 30.08.2020), godz. 14:00 - 18:00

Wstęp wolny
Tego dnia, w czasie jazd w godzinach 17.30 - 19.30 mikołajkową ślizgawkę umili nam Lew - maskotka Lechii Gdańsk, a przede wszystkim obecność Świętego Mikołaja zaopatrzonego w pokaźny wór słodyczy. W zabawie wezmą udział również bajkowe postaci, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W trakcie zabawy przeprowadzimy również konkurs na najlepsze przebranie za bajkową postać - uruchomcie swoją wyobraźnię, najbardziej kreatywni zostaną nagrodzeni. W mikołajkowy klimat wprowadzą gości również piękne, świetlne aranżacje hali oraz dj, który dopilnuje przyjemnej atmosfery.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, wspaniałej zabawy dla dzieci z udziałem animatorów, słodkich przekąsek, malowania twarzy, fotobudki oraz ciepłego poczęstunku. W trakcie zabawy przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz Fundacji Obudź Nadzieję. Osoby, które wspomogą podopiecznych Fundacji "Obudź Nadzieję" otrzymają zaproszenia na Gdańskie Lodowisko, do wykorzystania w trakcie trwania imprezy.

Fundacja OBUDŹ NADZIEJĘ, jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, której celem jest pomoc dzieciom z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych, zagrożonych patologią czy wykluczeniem społecznym, a także wsparcie instytucji pozarządowych, publicznych
(w szczególności domów dziecka) ściśle związanych z działalnością mającą na celu polepszenie bytu dzieciom. Wszechstronny rozwój sprawności fizycznej i umysłowej dzieci
i młodzieży po przez inicjowanie i organizowanie zawodów, turniejów, obozów sportowych jak i zapewnienie stypendiów, korepetycji i kursów dokształcających dla najbardziej potrzebujących. Sport zaspokaja wiele potrzeb, zwłaszcza młodego człowieka. Kształtuje prawidłowe nawyki i umiejętności, hartuje, sprzyja rozwojowi osobniczemu i zaspokaja potrzeby psychologiczne.

Walory uprawiania sportu są ogromne i nieograniczone. Kultura fizyczna pomaga
w prawidłowym kształtowaniu relacji w grupie, pomaga określać własną tożsamość, zapobiega działalności przestępczej, obniża skłonności do szkodliwych używek, łagodzi agresywność, poprawia zachowania i motywację do nauki. Dlatego też fundacja "OBUDŹ NADZIEJĘ" jest organizacją, której głównym celem działania jest promocja sportu wśród dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Do tej pory zorganizowaliśmy dla dzieci wiele turniejów, obozów oraz zajęć sportowych, a także kwesty i zbiórki pieniędzy dla ciężko chorych dzieci.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij