Impreza już się odbyła

Mikołajki na Lodowisku Miejskim

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Fundacją Obudź Nadzieję zaprasza na wyjątkowe popołudnie mikołajkowe na Lodowisku Miejskim w Gdańsku.

W programie wspaniała zabawa, mikołajkowe konkursy z nagrodami oraz Święty Mikołaj i jego pomocnicy. Swoją obecność zapowiedział również towarzyszący biało-zielonym, wyjątkowo niegroźny i sympatyczny LEW, maskotka klubowa Lechii Gdańsk!

A że 6 grudnia to dzień magiczny, dzień pełen niespodzianek i spełnionych marzeń, w którym zgodnie z tradycją obdarowujemy się wzajemnie prezentami, zapraszamy wszystkich do wzięcia również udziału w świątecznej zbiórce słodyczy i materiałów szkolnych dla podopiecznych Fundacji Obudź Nadzieję.

Wszystkie osoby, które przyłączą się do akcji i przekażą na rzecz dzieciaków drobne upominki* zostaną obdarowane przez nas bezpłatnym biletem wstępu na Lodowisko.

Zapraszamy więc wszystkich przyjaciół św. Mikołaja - śnieżynki, elfy, krasnale, czarodzieje i dobre wróżki do wspólnej mikołajkowej zabawy na Lodowisku Miejskim!

* w ramach mikołajkowej akcji Fundacja Obudź Nadzieję zbiera m.in.: słodycze, długopisy, ołówki, kredki, mazaki, zeszyty, notesy, ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki.

Fundacja Obudź Nadzieję to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit, której celem jest pomoc dzieciom z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych, zagrożonych patologią czy wykluczeniem społecznym, a także wsparcie instytucji pozarządowych, publicznych. Celem nadrzędnym Fundacji jest pomoc podopiecznym domów dziecka w realizowaniu ich marzeń.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Informacja o biletach: wstęp wolny dla osób przekazujących upominki dla podopiecznych Fundacji Obudź Nadzieję, pozostałe osoby zgodnie z obowiązującym cennikiem (http://www.scenamuzyczna.pl/strona/lodowisko-miejskie,84.html).

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • zajęcia rekreacyjne , trening
    kwi 2-30.06
    g. 9:00 - 21:00
    Online
    trenuj w domu