stat
Impreza już się odbyła

Mikołajki na Dzikim Zachodzie

W tym roku Święty Mikołaj zaprasza dzieci na spotkanie w wyjątkowej krainie. Z okazji Mikołajek 6 i 7 Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World zamieni się w Dziki Zachód! To będzie niesamowity weekend pełen niezapomnianych wrażeń. Warto go sobie zarezerwować, jeśli lubicie prezenty i dobrą zabawę.

Święta to dla Mikołaja gorący okres , dlatego postanowił zaprosić dzieci do zabawy w gorącym klimacie - pióropusze, lassa i gorączka złota! Takich mikołajek w Trójmieście jeszcze nie było. Aby je przeżyć, wystarczy odwiedzić Loopy's World w pierwszy weekend grudnia - zabawa zaczyna się już od 10:00.
By dostać się na Dziki Zachód, wszyscy goście dostaną specjalne bilety na podróż świątecznym Orient Ekspresem - taka wycieczka zdarza się tylko raz w roku!

W ten wyjątkowy weekend na dzieciaki i rodziców będą czekać niezwykłe przygody. Dzielni kowboje i kowbojki wyruszą na poszukiwanie złota, lekcje rzucania lassem i strzelania z procy. Nie zabraknie indiańskiej wioski, gdzie dzieli indianie i indianki będą mogli wykonać swoje własne pióropusze i totemy.
O godzinie 13:00 na Dzikim Zachodzie będzie się działo... Lokalny bank zostanie napadnięty przez złodziejaszka! Wszystkie dzielne dzieciaki z pomocą Mikołaja będą mogły schwytać złoczyńcę i odzyskać skarb.

Na chętnych czeka także wiele innych szalonych przygód! Nie może Was zabraknąć w ten świąteczny weekend w Loopy's World!

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    39 zł
Informacja o biletach:
Dzieci 1-13 lat 39 zł za 3 h zabawy lub 45 zł bez limitu czasu.
Opiekunowie wchodzą gratis.
Szczegółowy cennik oraz nasze promocje znajdziecie na naszej stronie www.loopys.pl

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij