• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej Curatio

Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej CURATIO - to dwudniowe wydarzenie, które otworzy nowe horyzonty dla rozwoju i promocji usług medycznych na rynku krajowym i zagranicznym.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osób szukających informacji o dostępnych możliwościach leczenia się w kraju oraz zagranicą po raz pierwszy w Polsce zostaną zorganizowane targi poświęcone tematyce turystyki medycznej, uzdrowiskowej, beauty i wellness.

W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowany szeroki wachlarz turnusów rehabilitacyjnych, pobytów prozdrowotnych oraz ofert leczenia proponowanych przez podmioty medyczne z Polski oraz zagranicy.

Podczas targów odbędą się liczne:
- konferencje dla branży turystyki medycznej,
- ogólnopolski zlot pacjentów bariatrycznych Mega-Info-CHLO-Spot, organizowany przez Stowarzyszenie Pacjentów Bariatrycznych CHLO
- spotkania ze specjalistami leczenia otyłości u dzieci i dorosłych,
- rozmaite konsultacje
- prezentacje usług medycznych od okulistyki, poprzez zabiegi stomatologiczne, chirurgię plastyczną, medycynę estetyczną, skomplikowane zabiegi chirurgii ogólnej i ortopedii po rehabilitację pacjentów pocovidowych.

Zapraszamy w dniach 23 - 24 września 2022:
23.09 piątek / 10.00 - 18.00
24.09 sobota / 10.00 - 17.00

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Bilety wstępu:
CURATIO stacjonarnie – BEZPŁATNE, po rejestracji online
CURATIO online – 20 PLN za osobę, na 2 dni targów (zwiedzanie stoisk online, konferencje, szkolenia, networking, czat, możliwość pobierania materiałów)

Opinie