• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Między Gwiazdy. Anne-Sophie Mutter gra Johna Williamsa

Jedna z najsłynniejszych klasycznych skrzypaczek świata gra muzykę z Harryego Pottera, Gwiezdnych Wojen, E.T., Drakuli, Czarownic z Eastwick, Indiany Jonesa i poszukiwaczy zaginionej Arki, Listy Schindlera i innych filmowych hitów kompozytora Johna Williamsa.

cze 2

czwartek, godz. 18:00

bilety 29 - 39 zł
Kup bilet
cze 2

czwartek, godz. 18:00

bilety 29 - 39 zł
Kup bilet
Między gwiazdy to koncert legendarnej skrzypaczki Anne Sophie-Mutter, kilkukrotnej laureatki nagrody Grammy, z uznaną na całym świecie Royal Philharmonic Orchestra. W trakcie wieczoru usłyszymy najsłynniejsze utwory pięciokrotnego zdobywcy Oscara Johna Williamsa. Ten amerykański kompozytor, głównie muzyki filmowej, dyrygent i pianista, stworzył muzykę do prawie stu filmów. Najczęściej współpracuje ze Georgeem Lucasem i Stevenem Spielbergiem.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Anne Sophie-Mutter i John Williams przyjaźnią się od wielu lat, co nadaje temu wydarzeniu szczególnego znaczenia: Większość utworów, które wykonałam z Royal Philharmonic Orchestra w Monachium, zostało na nowo zaaranżowane specjalnie dla mnie. Jest to zupełnie nowa jakość i zostały w takiej formie zaprezentowane po raz pierwszy na tym właśnie koncercie mówi Anne Sophie-Mutter, która na co dzień koncertuje z legendarnymi Filharmonikami Berlińskimi i występuje na słynnym Festiwalu w Salzburgu, prezentując utwory muzyki poważnej, w tym Krzysztofa Pendereckiego.

Ten plenerowy koncert, zarejestrowany latem, w scenerii monachijskiego Königsplatz, poprowadził David Newman, amerykański dyrygent i także kompozytor muzyki filmowej (Epoka lodowcowa i in.).

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25,90 - 32,90 zł
Cennik:
W dniu seansu:  32,90 zł
1-7 dni przed seansem:  29,90 zł
8 dni i więcej:  25,90 zł
Bilet grupowy:  25,90 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.