stat
Impreza już się odbyła

Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus

Po sukcesie seansów: "Zaklinacz Kobiet" i "Jak rozmawiać z Chłopem. Jełopem?" w podobnym, pełnym humoru, stylu zaprojektowaliśmy seans edukacyjny "Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus".

lip 31

sobota, godz. 21:00

Pruszcz Gdański, Zastawna
Wstęp wolny
sie 14

sobota, godz. 21:00

Pruszcz Gdański,
bilety 65 zł
ulgowy 50 zł
Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn.

Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.

Dlaczego podejście "na wesoło"?
Z jednej prostej przyczyny: do przezwyciężenia męskich zastrzeżeń do seansu.
Bądźmy szczerzy, seminaria czy szkolenia na temat związku nie są pierwszą rzeczą, o której myśli facet kiedy zastanawia się nad miłym i zabawnym spędzeniem weekendu.
Wiemy, że to kobiety są zazwyczaj o wiele bardziej otwarte na przedyskutowanie problemów małżeńskich niż ich małżonkowie.

Po seansie mężczyzna i kobieta mają odczucie wspaniałej zabawy, wiele refleksji na temat ich relacji, ale przede wszystkim zestaw gotowych przepisów, by tchnąć świeżość w ich związek.

O ile jednak seans jest doskonałą zabawą, to przede wszystkim potężną dawką wiedzy podaną w prosty "samo przyswajalny" sposób. Takie właśnie podejście sprawia, że skuteczność seansów jest taka duża.

W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych seminariów czy warsztatów na temat małżeństwa i związków, które wydają się być zbyt poważne, techniczne i emocjonalnie trudne do opanowania, seans "Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus" jest inny, ponieważ pomaga parom odnaleźć się trudnych sytuacjach w sposób, który jest zabawny , nieinwazyjny i bezpieczny.

W trakcie trwania seansu pary będą się śmiać, odkrywać siebie na nowo oraz uczyć jak dokonać prawdziwych, pozytywnych zmian w ich związku.

Seans "Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus" porusza 4 główne zagadnienia:
- sesja 1 - "Tacy sami czy różni?- oto jest pytanie"
- sesja 2 - "Dlaczego on/ona to robi?"
- sesja 3 - "Klucz do niesamowitego seksu"
- sesja 4 - "Jak być razem i nikogo nie zabić"

"Tacy sami czy różni?- oto jest pytanie"

Sesja 1 zaczyna się mnóstwem śmiechu, gdy Grzegorz bada różnice między mężczyznami i kobietami. W tej sesji, Grzegorz pokazuje parom, w jaki sposób ich problemy mogą wyniknąć z tego, jak różnie mężczyźni i kobiety myślą o życiu. Wyjaśnia, jak wiele walk w związku jest wynikiem problemu z głową, nie problemu z sercem.

"Dlaczego on/ona to robi?"
W tej sesji Grzegorz odkrywa przed parami prawdziwe powody dlaczego ich małżonek robi to, a nie robi tego. Ponadto, że sesja jest potężnym reduktorem stresu, uczestnicy poznają proste narzędzia, które sprawią że Twój partner będzie robił to co powinien.

"Klucz do niesamowitego seksu"
Kiedy uczestnicy są proszeni o opinie, zazwyczaj tę sesje określają jako ich ulubioną - no bo kto by tego nie chciał? Jednym z największych problemów w małżeństwie, związku jest dziś podejście do seksu. Każdego dnia jesteśmy bombardowani seksem w reklamach, filmach, wiadomościach. Podobno nasze pokolenie jest społeczeństwem najbardziej wykształconym seksualnie w historii. Więc dlaczego w związkach pary mają go mniej, niż kiedykolwiek wcześniej? W swoim humorystycznym stylu, Grzegorz pokazuje, jak seksualne wiadomości wpływają destrukcyjne na intymną relacje. Poznasz pięć kroków, aby osiągnąć fantastyczne życie seksualne. A na koniec poznasz "Klucz do niesamowitego seksu"
"Jak być razem i nikogo nie zabić"

Ostatnia sesja jest najbardziej wzruszająca. Grzegorz omawia temat przebaczenia i pokazuje, jak odnowić związek, by mimo wielu lat, mnóstwa różnych doświadczeń mógł na nowo rozbłysnąć blaskiem.

https://www.youtube.com/watch?v=NORbwOW0qog&feature=youtu.be

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.