• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Metropolitalne Targi Pracy Pomorza (3 opinie)

Chwała temu z nas, kto choć raz w życiu nie doświadczył trudów poszukiwania pracy! Jeżeli jednak nie jesteś w tej grupie szczęśliwców i wciąż szukasz pracy, myślisz o zmianie obecnej albo dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową koniecznie odwiedź nas na Targach!

Relacja z imprezy

lut 26

niedziela, godz. 12:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
mar 19

niedziela, godz. 11:00 - 16:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
Przyjdź i przekonaj się sam jakich kandydatów poszukują firmy oraz jak wygląda oferta trójmiejskich pracodawców - zobacz oferty pracy. Na targach będziesz miał nie tylko możliwość bezpośredniej rozmowy ze swoim przyszłym szefem, ale także zdobędziesz sporo praktycznych wskazówek nt. rekrutacji. Dowiesz się jak wykorzystać monitoring sieci i social media w rekrutacji, jak tworzyć interaktywne aplikacje oraz strategię biznesową - zapisz się na warsztaty. W tym miejscu zapoznasz się również z bogatą ofertą bezpłatnych szkoleń, staży, dofinansowań do wynagrodzeń czy Krajowego Funduszu Szkoleniowego, dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności albo poszerzysz dotychczasowe.

W Alei Rekrutacji nasi eksperci podpowiedzą Ci jakie błędy popełniasz przy wysyłaniu CV oraz co powinieneś zrobić, aby ustrzec się wielomiesięcznych poszukiwań i zdobyć pracę marzeń od razu! Tu zrobisz też zdjęcie do dokumentów aplikacyjnych oraz profesjonalną fotografię biznesową. Jeżeli w Twojej pracy wymagana jest znajomość języka obcego, przed rozmową z pracodawcą z pewnością przyda Ci się krótki trening, w którym pomogą Ci nas lektorzy - sprawdź ofertę Alei Rekrutacji.

Dla tych, którzy marzą o byciu własnym szefem przygotowaliśmy specjalną Strefę Przedsiębiorczości. Tutaj dowiesz się skąd wziąć środki na rozpoczęcie działalności, jak rozwinąć swój pomysł w dobrze prosperujący biznes, a także gdzie szukać niedrogiego i profesjonalnego miejsca na siedzibę dla swojej firmy - więcej o Strefie Przedsiębiorczości. Będziesz mógł także sprawdzić swoich sił jako przyszły przedsiębiorca w specjalnej grze fabularnej, gdzie odkryjemy przed Tobą tajniki marketingu, negocjacji i zarządzania. W strefie przedsiębiorczości będzie również czekać na Ciebie specjalnie zaprojektowane stoisko ergonomiczne, gdzie specjaliści z Wojewódzkiego Urzędu Pracy podpowiedzą Ci jak zadbać o lepszy komfort i zdrowie w miejscu pracy.

Nie zapomnieliśmy także o młodszych uczestnikach Targów. Dla uczniów i studentów przygotowaliśmy specjalne stoisko Centrum Rozwoju Talentów, na którym pomożemy odkryć ich zawodowe predyspozycje i określić dalszą ścieżkę kariery. Za pomocą interaktywnego Informatora Zawodowego pokażemy także, jakie kierunki kształcenia cieszą się największą popularnością i w jakich branżach najłatwiej o atrakcyjną pracę - więcej o ofercie Centrum.

Jeżeli po tym intensywnym wysiłku będziesz potrzebował chwili wytchnienia i relaksu zapraszamy Cię do Strefy Gamifikacji. Tam nie tylko odpoczniesz, ale będziesz mógł na własne oczy zobaczyć czym jest rozszerzona rzeczywistość i w jakim kierunku zmierza dzisiejsza technologia, jak w ciekawy i kreatywny sposób rozwijać swoje zawodowe talenty, a także dowiedzieć się na jakich stanowiskach zastąpią nas... roboty! - więcej o Strefie Gamifikacji.

Opinie (3)

 • Takie targi pracy to pic na wodę (1)

  Same najgorsze oferty za 1500 na rękę. Śmiech na sali...

  • 8 0

  • 1500 to moze nie ale 3500... dla studenciakow moze i to atrakcyjne

   • 0 0

 • ktoś kiedyś zbadał jakościowe i ilościowe rezultaty takich targów? jaki jest ich wpływ na rynek pracy?

  abstrahując od wypieszczonych wypowiedzi o targach pracy ze strony młodzieży, która jeszcze nigdy pracą się nie skalała lub dopiero zaledwie rozsmakowała się w zawodowym dobrodziejstwie regionu, to ile osób bezpośrednio po takich targach pracy, odpowiadając na dostępne tam oferty pracy, uzyskało trwałe zatrudnienie. Ktoś to kiedyś zbadał? Może inaczej postawię pytanie - czy jakiś urząd bądź inna publiczna instytucja z regionu jest w ogóle zainteresowana badaniem tego typu rezultatów czy tylko chodzi o to, żeby corocznie i zgodnie z tradycją zająć box i zaznaczyć swoją egzystencję organizując ćwierć inteligentne quizy, lokując produkty i usługi, rozdając magnesy na lodówkę i papier na rozpałkę grilla, częstując krówkami mordoklejkami? Jeśli tego nie badacie i nie jesteście nawet zainteresowani efektami waszej pracy i mglistym rezultatem wydanych pieniędzy, to jak co roku pamiętajcie, żeby się sfotografować z uśmiechem i załączyć ten materiał do propagandowej prasówki, bo przecież o "wielkich wydarzeniach, które odwiedzają miliony słuchaczy" trzeba piać z zachwytu, nawet wtedy gdy nie mamy pojęcia czy są wielkie czy zwyczajnie miałkie... nawet nie wiecie, w jaki sposób zmierzyć sukces takiego przedsięwzięcia; nie wiecie czy ludzie przyszli skuszeni ofertami pracy czy raczej darmową kawą i możliwością zagrania na playstation. nie potraficie nawet ocenić czy wychodząc otrzymali gwarancję rozwoju zawodowego czy gwarantowaną zgagę po niskiej jakości kawie... i game over.

  • 11 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.