stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Metropolia jest Okey 2014: Dla dzieci

Wydarzenie w ramach

Metropolia Jest Okey dla dzieci - Świąteczne Abecadło

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w Świąteczne Abecadło.
To będzie wyjątkowy koncert, podczas którego zaśpiewają m.in.:
- "K" jak królewna,
- "Ż" jak żołnierz,
- "Ś" jak śnieżynka, czy
- "P" jak piłka...

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Cały program oparty jest na dziełach najwybitniejszych kompozytorów muzyki klasycznej.

Wykonanie: Kwartet Les Femmes
Członkinie kwartetu wokalno-instrumentalnego to absolwentki szkół i uczelni muzycznych wydziału instrumentalnego, wokalno-aktorskiego oraz dyrygentury chóralnej i edukacji muzycznej. Swoje doświadczenia sceniczne nabywają zarówno podczas kursów jak i koncertów w kraju oraz poza granicami. Natalia Krajewska-Kitowska (sopran liryczny), Joanna Sobowiec-Jamioł (sopran liryczno-koloraturowy), Emilia Osowska (mezzosopran), Katarzyna Hobgarska-Buja (fortepian).

Kwartet Les Femmes charakteryzuje się oryginalnym podejściem do prezentacji muzyki klasycznej. Koncerty zespołu mają formę spektakli muzycznych ubranych w ciekawą fabułę, często z wykorzystaniem elementu zaskoczenia lub nawet udziału publiczności.

Kwartet posiada szeroki zakres repertuaru co pozwala organizować koncerty o bardzo zróżnicowanym charakterze i tematyce. Począwszy od koncertów z muzyką religijną, poprzez pieśni polskie i obce, spektakle oparte na muzyce operowej i operetkowej. Specjalne miejsce w działalności artystycznej zajmują koncerty przeznaczone dla dzieci, których kanwą zawsze jest muzyka klasyczna, w szczególności wokalna.

START: godz 12:00
WSTĘP: wolny

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.