stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mesajah (6 opinii)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Klub Atlantic w Gdyni zaprasza na koncert Mesajah.

Otwarcie drzwi: 18:00
Początek koncertu: 19:00

reggae - koncerty w Trójmieście


Mesajah - wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. Członek zespołu Natural Dread Killaz, z którym wydał dwa albumy studyjne: "Naturalnie" w 2005 roku oraz "Ile lat" w 2010.

W 2008 roku zdecydował się na rozpoczęcie solowej kariery, wydając swój pierwszy album "Ludzie Prości". Płyta zaskakiwała autorskimi interpretacjami reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu. Album odniósł sukces, był sporym wydarzeniem na polskiej scenie reggae i cieszył się dużym zainteresowaniem mediów. Promował go utwór "Każdego dnia", który do dziś pozostaje wielkim przebojem znanym nie tylko fanom gatunku reggae.

W lutym 2012 roku Mesajah wydał drugi solowy album pod tytułem "Jestem Stąd". Zarówno tytuł krążka, jak i cała jego tematyka nawiązują do problemu dyskryminacji ludzi o odmiennym kolorze skóry. Autor nawołuje do tolerancji i równości, niezależnie od pochodzenia, wyznania czy poglądów. Krążek promują teledyski do utworów "Do rana", "Ogień", nagranego wspólnie z Kamilem Bednarkiem "Szukając Szczęścia", a także rap one shot do utworu "Wiadomość".

Trochę ponad rok później, bo w czerwcu 2013, premierę miał trzeci krążek pt. "Brudna Prawda". Album zawierający utwory takie jak "Ten kraj", "Beautiful Morning" czy hit "Lepsza Połowa" ugruntował pozycję Mesajah na rodzimym rynku muzycznym.

W 2016 roku przyszedł czas na kolejny, czwarty już album "Powrót do korzeni". Promocję krążka zapoczątkował singiel "Wolne", z którym Mesajah niespodziewanie wygrał konkurs Premier na 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - zdobywając, głosami publiczności, opolską "Karolinkę". "Powrót do korzeni" został doceniony także przez branżę muzyczną - album otrzymał nominację do Fryderyków 2017 w kategorii "Album roku muzyka korzeni".

Mesajah jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku. Te zdolności, niepowtarzalna barwa głosu i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych. Występował między innymi podczas takich festiwali jak One Love Sound Fest , Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland i wielu innych.

Otwierał koncerty dla takich artystów, jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    49 zł
Bilety dostępne na stronie: www.interticket.pl/program/koncert-mesajah

Opinie (6) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni