stat
PATRONAT

Mery Spolsky: Bigotka Tour

pop

Mery Spolsky rusza w trasę promującą swój drugi album "Dekalog Spolsky", który ukazuje się 27 września.

"Ludzie spolsky zapraszam very much na moją jesienną trasę "BIGOTKA TOUR"! Liczę na pasky na Waszych ciałach i banany smażące się na twarzach! Zagramy z No Echoes materiał z nowej płyty, ale nie zrobię Was w konia i przypomnimy sobie również historię Pana, którego miło było poznać. Przyjdźcie i bawcie się z tego wszyscy! AMENRAMEN!"

pop - koncerty w Trójmieście


O płycie "DEKALOG SPOLSKY":
"DEKALOG SPOLSKY" to dziesięć zasad Mery Spolsky przedstawionych w dziesięciu piosenkach. Zawiera rady jak pozbyć się codziennych trosk, jak zacząć kochać swoje uda, jak dbać o własną głowę oraz co robić, gdy instagram wkurza. Album tłumaczy również czemu cieliste rajstopy są już niemodne i działa w myśl zasady, że przeklinać trzeba kulturalnie. Tematy miłosne schodzą na dalszy plan, bo Mery znudziła się już panem, którego na pierwszej płycie "miło było poznać". Dziesięć przykazań spolsky uczy, że "nie mówi się drugiej osobie źle", a wszystkim smutnym myślom warto pokazać "FAKA" lub zamienić je w "Technosmutek". Zamiast myśleć o byłych, lepiej zjeść ciastko, a ulubione ciastko Mery to "Bigotka", bo "zemsta jest słodka jak bigotka".

MERY SPOLSKY:
Mery Spolsky pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje... głównie do myślenia. Jej słowa są szczere, ubrane w mocne elektro-techno brzmienia i piosenkowe melodie. W zasadzie większość rzeczy robi sama, bo chce, żeby wszystko co robi miało etykietkę "spolsky" - projektuje scenografię, grafiki oraz stroje, produkuje i komponuje. Od debiutanckiego albumu towarzyszy jej "krzyż spolsky", który niesie pomoc zagubionym sercom. Kolejnym znakiem rozpoznawczym są "pasky", bo jak twierdzi, kolor czarny odzwierciedla jej czarny humor, a biały podkreśla białe wiersze.

Mery ma na swoim koncie kilkadziesiąt klubowych koncertów oraz występy na najważniejszych przeglądach i festiwalach w Polsce. FMT w Szczecinie, Targi Muzyczne CJG w Warszawie, Spring Break w Poznaniu, Open'er Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, Late Summer Festival, United Islands of Prague, Olsztyn Green Festival, Białystok New Pop Festival, CoJestGrane24 Festival, Męskie Granie, Women's Voices czy jako support IMANY - to tylko niektóre ze scen, które Mery zdobyła szturmem.

Artystka nie wyobraża sobie koncertu bez osobistego spotkania z fanami - uwielbia rozmawiać ze swoimi słuchaczami, którzy coraz częściej pojawiają się na koncertach w charakterystycznych strojach w "pasky".

Zobacz teledysk i posłuchaj najnowszego singla MERY - piosenki "FAK", która promuje drugą płytę "DEKALOG SPOLSKY": www.youtube.com/watch?v=NBals0XlmQg

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
  • Przedsprzedaż
    35 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.