• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mela Koteluk akustycznie o wschodzie słońca w morzu aniołów

pop

Zapraszamy na wyjątkowy koncert "Meli Koteluk akustycznie o wschodzie słońca w Morzu Aniołów" podczas którego usłyszymy najsłynniejsze piosenki wokalistki w pięknej scenerii, stworzonej przez samą NATURĘ. Na minimalistycznej, intymnej Sopockiej scenie przy Molo, artystka rozpocznie swój występ wraz z pierwszym promieniem słońca o godz. 6.09.

Relacja z imprezy

Wydarzenie stanowi zwieńczenie trzeciej edycji akcji 1000 Aniołów o wschodzie Słońca, organizowanej przez Morze Aniołów na rzecz fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.

pop - koncerty w Trójmieście


"Działać bez działania
żyć bez przymuszania
dawać otrzymywać
nie wyrywać chwilom
Działaj bez działania"

Jedno kliknięcie i jesteś z Nami!
Będziesz?

Godz. 06:09 -Wschód Słońca
Godz. 06:09 - Początek koncertu
Czas trwania: 1 godz. 30 min

Mela Koteluk wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Laureatka Fryderyków w kategoriach Debiut roku, Artystka roku, Album roku pop alternatywny oraz wielu prestiżowych nagród. Popularność zyskała m.in. za sprawą świetnie przyjętego albumu Spadochron, który ukazał się w 2012 r. Drugi album Migracje, wydany w 2014 r., ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki Migawka, która pokryła się złotem i została wyróżniona Fryderykiem 2019. Mela ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych. Ostatnie wydawnictwo z 24 lipca 2020 roku to album Astronomia poety. Baczyński powstały we współpracy z zespołem Kwadrofonik. Album został nagrodzony Fryderykiem 2021 w kategorii Album Roku Muzyka Poetycka. W ramach koncertu Mela Koteluk Akustycznie, Artystka wystąpi w duecie z gitarzystą TomaszemSerkiem Krawczykiem.

Morze Aniołów inspiruje morze ludzi na całym świecie, połączonych niematerialnymi wartościami płynącymi z serca, będącymi podstawowymi potrzebami każdego człowieka, bez względu na płeć, status materialny czy społeczny. Społeczność praktykuje codziennie kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie Słońca, zachęca tym samym innych do świadomego obcowania z naturą, z zimnem, inspiruje do dbania o siebie, do pomagania, bo: Pomaganie dodaje skrzydeł Od dwóch lat Morze Aniołów 1 czerwca w Dzień Dziecka w Sopocie przy wejściu na plażę 28, organizuje wspólną akcję - 1000 aniołów o wschodzie słońca. Akcja ma charakter charytatywny i symboliczny, wspiera funkcjonowanie Fundacja Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Informacja o biletach

Opinie