• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mela Koteluk Migawka (2 opinie)

pop

Zapraszamy na jesienną trasę koncertową Meli Koteluk. Artystka powróci do klubów z materiałem ze swojej ostatniej płyty.

"Migawka" to organiczny album - dający oddech wtedy, gdy jesteśmy przebodźcowani nadmiarem informacji spływających do nas każdego dnia i co do których nie mamy pewności, że są w ogóle prawdziwe. Ten album, także poprzez tematy, jakie na nim poruszam i z którymi zmierzyłam się po swojemu, jest na pewno bardziej świadomy - mówi Mela Koteluk.

pop - koncerty w Trójmieście


Jesienią 2018 roku ukazała się trzecia płyta Meli Koteluk "Migawka". Stanowi 11 utworów które powstały z dala od codziennego zgiełku. Artystka porusza na płycie trzy ważne obszary codziennego doświadczenia - miłości, wolności i śmierci. Autorką wszystkich tekstów jest Mela, muzyka powstała w kolektywie - odpowiada za nią cały zespół. Producentem płyty jest Marek Dziedzic. Muzycznie album jest swego rodzaju eksperymentem - wszystkie utwory zostały nagrane na poziomie 432 herców. To częstotliwość charakterystyczna dla dźwięków natury - szumu drzew i fal, śpiewu ptaków. To strój nieco cichszy i łagodniejszy dla ucha. Odniesienia do przyrody są spójne ze stylem życia Meli - tam znajduje inspiracje do pracy twórczej. W marcu tego roku Artystka została za ten Album uhonorowana nagrodą Fryderyk 2019 w kategorii Album Roku - Pop Alternatywny.

Mela Koteluk - wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Laureatka Fryderyków w kategoriach Debiut Roku, Artystka Roku, Album Roku - Pop Alternatywny, oraz wielu prestiżowych nagród. Do szerokiej publiczności trafiła za sprawą świetnie przyjętego albumu "Spadochron", który ukazał się w 2012 roku, promowanego singlem "Melodia ulotna". Drugi album "Migracje", wydany w 2014 ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnie platynowej płyty i powtarzając tym samym sukces jej debiutanckiego krążka. Mela ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych, które wyróżniają się plastyczną formą i dopracowaną oprawą wizualną.

Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  99-129 zł
 • Przedsprzedaż
  79 zł
Bilety w cenach: miejsca stojące: 79 zł [I pula], 99 zł [II pula], miejsca siedzące: 129 zł (Antresola + loże)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt – sprzedaż biletów rozpocznie się w środę (25.09.2019) o godzinie 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Opinie (2)

 • "Przebodźcowani"... A niech mnie...

  Muzyczny kisiel dla szafiarek i czytelniczek "Twojego Stylu".

  • 8 10

 • 1,2 ale 3 już nie...

  Byłem - i jestem - nadal oczarowany dwiema pierwszymi płytami. Ciekawe pomysły muzyczne, bardzo oryginalne i ładne teksty, często opowiadające o waznych rzeczach. Duża wrażliwość i poczucie piękna.
  Trzecia płyta obrazuje -jak powiedziała w wywiadzie- zmiany w życiu Meli i w samej Meli. Dla mnie ta zmiana spowodowała brak świeżych pomysłów muzycznych, teksty,ktore do nie nie docierają, wszystko jakby mniej autentyczne. Byłem na koncercie wiosną na Enea Spring Break. Wyszedłem przed końcem ku swojemu zaskoczeniu

  • 1 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.