• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Megi Mint & Landos

Już na koniec czerwca będziemy mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć duet, który specjalnie dla nas zagra wspólnie jak za dawnych lat. 

Megi Mint - charyzmatyczna i pełna energii wokalistka Megi Mint & Band, fanka muzyki skandynawskiej i dubstepów. W 2013 r. zaprosiła do wspólnego projektu Hakera - młodego gitarzystę z Gdańska. Owocem ich kilkuletniej współpracy jest akustyczna płyta "No regrets just love", wydana przez gdyńskie studio - Shargaroth Records. Zespół zadebiutował z własnymi kawałkami na Dream Cloud - we wrześniu 2015 r. W maju 2016 roku wydano także autorski singiel wokalistki Megi Mint: "Feel Free", do którego muzykę stworzył Mariusz Noskowiak. Na stałe gości w wielu 3miejskich pubach, klubach i restauracjach, w międzyczasie pracując nad materiałem do kolejnej płyty.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


Landos - młody pasjonat. Obecny na trójmiejskiej mapie muzycznej za sprawą wielu duetów. Wiecznie uśmiechnięty wirtuoz.Startujemy o 20:00, wstęp jest całkowicie darmowy.

Mechaniczna Pomarańcza
Ul. Do Studzienki 61
https://facebook.com/klubmechaniczna/

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.