• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

MeetUp 2016

Już 25 czerwca zapraszamy na Meet Up 2016 w ERGO ARENIE. Początek lata to jednocześnie wiele możliwości, by spotkać ulubionych twórców internetowych. Możesz być blisko sceny, zdobyć upragnione wspólne zdjęcia lub całą kolekcję autografów , poruszyć ciekawe tematy podczas jednej z inspirujących sesji meet and greed. Spotkaj starych znajomych, poznaj nowych. Spraw, by twój internetowy świat stał się realny!

paź 15

niedziela, godz. 12:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
przedsprzedaż 15 - 20 zł
Organizatorzy przewidują, że ponad 10 000 osób przyjedzie na Pomorze żeby spotkać się ze swoimi idolami, zrobić wspólne zdjęcia i zdobyć ich autografy podczas MeetUp 2016 organizowanego przez agnecję Get Hero oraz Rezigiusza, jednego z trzech największych polskich YouTuberów.

Impreza będzie nadmorską edycją MeetUpa organizowanego od dwóch lat we Wrocławiu - największego spotkania YouTuberów z fanami w tej części Europy. Na oficjalnym fanpage'u organizatorów ujawniono ambasadorów, którzy zostali twarzami tej imprezy.W Gdańsku spotkać będzie można jednych z największych twórców - ReZigiusza, Multiego, Nitrozyniaka oraz Isamu, których każdego dnia łącznie ogląda ponad 5 milionów subskrybentów. Będzie więc to pierwszy event, którego ambasadorzy tworzą absolutną czołówkę polskiego YouTube'a. To oczywiście nie wszyscy, którzy wezmą udział w MeetUpie. Organizatorzy zapowiadają, że swoją obecność potwierdziło dotąd ponad 50 twórców, ale na tej liczbie lista na pewno się nie skończy.

Dwie sceny, tysiące widzów

Czego możemy spodziewać się po samej imprezie? Jej organizatorzy chcą zaskoczyć gości oraz samych twórców nową jakością youtuberskich eventów. Nie zdradzają jeszcze, co dokładnie kryje się pod tą obietnicą, ale zapowiadają podniesienie jakości merytorycznej paneli odbywających się na głównej scenie - chcą nie tylko bawić publiczność, ale i uczyć młodych, potencjalnych twórców. W ERGO ARENIE stanie również scena typowo gamingowa, na której jak co roku odbędą rozgrywki CS:GO oraz League of Legends, komentowane przez popularnych streamerów. To nie koniec atrakcji - uczestnicy eventu m.in. skorzystać będą mogli ze stanowisk wolnego grania, porozmawiać z ulubionymi YouTuberami w strefie autografów czy też wziąć udział w konkursach z wartościowymi nagrodami.

Zeszłoroczna edycja MeetUpa osiągnęła spektakularne wyniki - ponad 9 milionów zasięgu w social mediach, kilkaset publikacji w mediach tradycyjnych oraz setki relacji video uczestników eventów na YouTubie robi wrażenie. Jedno jest pewne - poprzez organizuję dwóch eventów o podobnej skali, GetHero chce mocno zaznaczyć swoją pozycję na rynku YouTube w Polsce.

Więcej informacji i akredytacje:
www.meetup2016.pl

bilety od 50zł: www.biletin.pl

Fanpage: https://web.facebook.com/MeetUpPoland/?fref=ts
Instagram: https://www.instagram.com/meetuppolska/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
Bilet wstępu

40 zł - I pula (11-30.04.2016)
45 zł - II pula (1-31.05.2016)
50 zł - III pula (1-24.06.2016)

Bilet premium

400 zł - bilet jednoosobowy (limitowana pula 150 szt.)

Wejście na teren wydarzenia od godziny 09:30, a na teren strefy premium od godz. 11

Zawiera: dostęp do zamkniętej strefy premium, osobne wejście na teren eventu, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów

Bilet meet & greet

600 zł - bilet jednoosobowy (limitowana pula 150 szt.)

Dostęp do strefy premium od godziny 09:00

Zwiera: ekskluzywne spotkanie z ambasadorami tylko dla posiadaczy biletu przed rozpoczęciem eventu (9:00-11:00), dostęp do zamkniętej strefy premium, osobne wejście na teren eventu, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów.

Fasttrack – 25.06.2016 w kasach obiektu

Wejście od godziny 9:30
50,00 PLN - bilet jednoosobowy

Opinie