stat
Impreza już się odbyła

Medytacja w tańcu polinezyjskim

W ten wyjątkowy wieczór zanurzymy się w rytmy dawnych kultur Pacyfiku, gdzie zachwyt i uznanie dla kobiecej energii wynikał z głębokiego połączenia z planetą: z oceanem, z lądem, oraz z Księżycem i z gwiazdami.

kwi 20

poniedziałek, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
Poznamy maoryski mit o pierwszej kobiecie. Pobudzimy łagodnie energie w ciele podczas praktyki medytacji dynamicznej w tańcu. Poczujemy siłę kobiecej zmienności. Weźmiemy udział w Ceremonii Odzyskania Siebie - i przypomnimy sobie stan zachwytu dla własnej kobiecej istoty!

Prowadząca:
Spotkanie i warsztat poprowadzi Justyna Rychlewska-Suska - nauczycielka według tradycji MA-URI, sztuk uzdrawiania z Hawajów i Nowej Zelandii. Żona i mama. Autorka książki "MA-URI. Dar życia i moc kreacji. Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności". Od 17 lat inspiruje ludzi do zmiany poprzez indywidualne sesje uzdrawiające MA-URI Bodywork oraz szkołę rozwoju świadomości - Dom Nauczania "4 WIATRY". Prowadzi autorski program inicjacyjny dla przyszłych rodziców, pomagając im w zaproszeniu na świat gwiezdnych dzieci. www.4wiatry.pl

Zapisy mailowo:
centrum@jogapilates.pl,
sms/telefonicznie:
Recepcja 507 154 782
Beata Oganowska 884 886 621
Gosia Stanisławska 505 578 222
lub osobiście w recepcji studia.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij