• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Marysia ma Rysia

Marysia, tytułowa bohaterka muzycznego przedstawienia dla całych rodzin (a szczególnie dla dzieci w wieku 3+) zapragnęła wyjątkowo mocno, aby w dniu swoich urodzin dostać od kochanych rodziców rybkę. Taką w akwarium. Ale, nie byle jaką złotą rybkę. Czasami jednak trudno spełnić marzenia. Rodzice zamiast upragnionej rybki podarowali Marysi glonojada.

gru 11

niedziela, godz. 12.00

bilety 30 zł
ulgowy 25 zł
Kup bilet
gru 18

niedziela, godz. 17:00

bilety 15 zł
Kup bilet
Glonojad, o szlachetnym imieniu Ryszard, jest równie rozczarowany faktem, że został Marysi sprezentowany, jak ona tym, że otrzymała go w prezencie. Nawet to, że Rysio potrafi w niewytłumaczalny sposób teleportować Marysię w podwodną, kolorową toń swojego akwarium tego nie zmienia.

Czy Marysia spełni wreszcie swoje marzenie i zostanie właścicielką rybki, ale złotej? Czy Rysiowi uda się wrócić do sklepu akwarystycznego? Czy rezolutna, choć uparta dziewczynka i sprytna, choć uszczypliwa rybka pomogą sobie nawzajem? Czy wreszcie zrozumieją, że to czego pragną nie jest tym, czego potrzebują?

Marysia ma Rysia to spektakl o tym, że prawdziwą przyjaźń można odnaleźć w najmniej spodziewanym dla siebie miejscu i momencie. To także opowieść o radości i spokoju, jakiego dzięki wsparciu przyjaciela można doświadczyć. I o tym, że nie warto żywić urazy i pielęgnować żalu.

Konsulat Kultury
ul. Jana z Kolna 25
Czas trwania: 50 min
Bilety: 30 zł

Preferencje wiekowe: 3+

REALIZATORZY

Autor: Emil Płoszajski
Reżyseria: Agnieszka Płoszajska
Muzyka: Ignacy Wiśniewski
Kostiumy i scenografia: Aleksandra Harasimowicz
Ruch sceniczny (konsultacje): Michał Cyran

OBSADA

Marysia Julia Ostaszewska
Glonojad Bartłomiej Sudak
Mama Marysi, Ślimak Robert, Rozgwiazda Patrycja, Jagódka Justyna Kacprzycka
Złota Rybka, Niedźwiedź Zachary, Jagódka Mateusz Deskiewicz

Swing ról męskich Łukasz Walczak

PREMIERA 27.04.2019

---

Drodzy Widzowie! Kupując bilety na ten spektakl będziecie mogli zająć miejsca obok dzieci.

Zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce przygotowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia.

Miejsca obok siebie zostaną Wam przydzielone na miejscu przez naszą Obsługę Widza.

Opinie