stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mary Zaleska wystawa: Spotted + koncert B3-33

Zapraszamy na wystawę wybranej twórczości Mary Zaleskiej. "Spotted" skupia się na charakterystycznych dla twórczości artystki "kropeczkach" symbolizujących indywidualność każdego z nas. To z czego jesteśmy zrobieni, nasze wewnętrzne ja, to co sprawia, że każdy jest wyjątkowy, piękny wewnątrz i na zewnątrz.

26 sierpnia - 8 września 2020, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 17

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Z przyczyn niezależnych od organizatora w trosce o Państwa zdrowie, dzisiejszy wernisaż połączony z koncertem zostaje odwołany. 
Wystawę będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17. Natomiast spotkanie z artystką w formie finisażu przkładamy na 21 sierpnia. Również tego dnia zapraszamy na koncert b3-33.


muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście
Dodatkowo kropeczki będę przenikać rzeczywistość wystawy. Jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób, koniecznie odwiedźcie Plamę

Wiele z prac wybranych do wystawy nie było wystawianych nigdzie indziej, wystawa w Plamie będzie więc pierwszą okazją by zobaczyć je na żywo.

W dniu finisażu wystawy (21 sierpnia) zaplanowaliśmy też kameralny koncert plenerowy. Bartosz Boro Borowski zagra w oknie Plamy materiał najnowszego, solowego projektu: B3-33. Utwory bez początku i końca, czyli ambientowo / noisowe poszukiwania muzycznego sensu przy użyciu gitary, looperów i głosu.

Wystawę będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00, do 21 sierpnia.
_

Mary Zaleska - graficzka, ilustratorka z Gdańska. Swoją edukację i doświadczenie zawodowe zdobyła w Nowym Jorku na Uniwersytecie Hofstra. Podczas studiów odbyła wiele staży w markach modowych, agencjach projektowych i wydawnictwach. Prace jej autorstwa pojawiły się na łamach m.in. Newsweeka oraz magazynu Charaktery. W swoich pracach koncentruje się na wizerunku silnej, niezależnej kobiety. Zaleska chętnie porusza także tematy tabu.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij