stat
Impreza już się odbyła

Marta Szefke Groove Band - Letnia Scena Blues Clubu

Zapraszamy na koncert w ramach Letniej Sceny Blues Clubu, który odbędzie się 24 września o godzinie 19:00. Wystąpi Grypa Marty Szefke Groove Band.

Relacja z imprezy

Grupa Marta Szefke Groove Band powstała w maju 2016 w Trójmieście. Założycielka i frontmanka, Marta Szefke, jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów, a także trenerką wokalną. Ukończyła wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, edukację muzyczną na bydgoskim Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz budownictwo na Politechnice Gdańskiej. W latach 2013-2015 była wokalistką formacji bluesowej Tortilla, z którą koncertowała na najważniejszych festiwalach bluesowych w kraju, wystąpiła także z Wojtkiem Karolakiem (koncert podczas Toruń Blues Meeting) i Markiem Stryszowskim z grupy Laboratorium. Marta Szefke Groove Band jest autorskim projektem, z którym wykonuje własny materiał. Formacja zadebiutowała od razu na scenie konkursowej - jako finaliści Polish Blues Challenge podczas Suwałki Blues Festival (2016). Zespół występował na Gdynia Blues Festiwal (2017) i zagrał koncert w ramach SOFAR Gdańsk. Obecnie jest w trakcie pracy nad pierwszym wydawnictwem.

blues - koncerty w Trójmieście


Repertuar zespołu to przede wszystkim muzyka autorska czerpiąca z gatunków blues, soul czy rhythm&blues. Bujający groove, dawka energii, stylowe brzmienie. Charyzmatyczni muzycy, zgrane wokale. 100% prawdziwej muzyki. Polskie teksty - o czymś: emocje, przemyślenia, obserwacje, historie.

Skład zespołu:
Dmytro Poeta - instr. klawiszowe, chórek
Krzysztof Pawłocki - gitara elektryczna
Paweł Urowski - gitara basowa
Piotr Jankowski - perkusja
Bartłomiej Szefke - chórek
Marta Szefke - wokal, kompozycje, teksty

https://www.facebook.com/MartaSzefkeGrooveBand
https://www.youtube.com/channel/UCtCm-LbEmVadRslKhCUuWrA

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 - 30 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.