stat
Impreza odwołana

Maraton po życie

 • Kalendarz
  19 - 24 stycznia, godz. 14:00
  Impreza odwołana
 • Lokalizacja
  Sopot
 • Bilety
  wstęp wolny

Wydarzenie przeniesione na koniec lutego.

20 stycznia 2021 z Sopotu wystartuje Maraton po życie dla Mai. Arakadiusz Lindner wraz ze swoim Teamem planowali podczas nadchodzącego Rajdu Dakar promować zbiórkę pieniędzy na leczenie Mai Kwiatkowskiej, chorej na SMA. Niestety stan zdrowia zawodnika pokrzyżował jego plany i zmusił do pozostania w kraju. W związku z tym to w Polsce będzie wspierał dziewczynkę i projekt #offroadłączy, dzięki któremu, w jego trzech dotychczasowych odsłonach, udało się zebrać ponad 200 tys. zł.

Przez cały czas trwania maratonu, załogę będzie można śledzić za pomocą GPS oraz mediów społecznościowych i dostępnych tam live streamingów. Będzie można także we własnym rejonie szerzyć wieść o Mai, kupując, specjalnie przygotowaną na tę okazję, linię odzieży, z której całkowity dochód zostanie przekazany na walkę z chorobą.

Projekt #offroadłączy pokazuje po raz kolejny, że w ważnej sprawie miłośnicy offroadu potrafią zjednoczyć siły i poświęcić swój wolny czas, by pomagać innym. Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie uda nam się przyśpieszyć zbiórkę pieniędzy dla Mai Kwiatkowskiej, która ma coraz mniej czasu, by terapia genowa mogła uratować jej życie.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • badania , imprezy i akcje charytatywne
  cze 24
  czwartek, g. 9:00 - 13:00
  Gdynia, Urząd Miasta Gdyni
  Ambulansowy pobór krwi