stat
Impreza już się odbyła

Mamma Mia! Zawodowa (re)aktywacja

Na to wyjątkowe szkolenie zapraszam kobiety, które znalazły odwagę i/lub chęci, by po dłuższej przerwie wrócić do pracy. Jeśli jesteś jedną z nich - brawo! Jestem z Ciebie dumna. To pierwszy krok do działania i zmiany - będę Cię profesjonalnie wspierać.

Planujesz powrót do pracy po dłuższej przerwie? A może poprzednia praca już nie czeka albo nie wyobrażasz sobie powrotu tam?
Nie wiesz, od czego zacząć, gdzie szukać i czego szukać? Chciałabyś odkryć coś nowego, ale nie jesteś pewna, czy to się uda?
Obawiasz się, że poszukiwanie pracy się nie uda?
Masz wiele wątpliwości - jak zorganizować życie rodziny, jak sobie poradzić w nowej sytuacji?
Szukasz sposobu, by się zmotywować do działania, by zrobić pierwszy krok, ale też i kilkanaście kolejnych i w efekcie być aktywną zawodowo?

Znak, że już czas na nasze spotkanie! Bo nie jesteś jedyną kobietą, która zadaje sobie te pytania i szuka sposobu na swoje wątpliwości. Pocieszające? Pewnie nie, ale uwierz - nie jesteś sama, a ja chętnie powiem Ci, od czego zacząć i jak zrealizować swój plan.
Działaj, a ja powiem Ci jak to zrobić podczas szkolenia Mamma Mia! Zawodowa (re)aktywacja!

Podczas szkolenia:
- Dowiesz się gdzie i jak szukać pracy. I razem odkryjemy, jak bardzo różni się dzisiejszy rynek pracy od tego sprzed kilku lat. A potem ustalimy, co to dla Ciebie oznacza - jakie daje szanse na znalezienie ciekawej, dobrej pracy.
- Dostaniesz narzędzia do poszukiwania i odkrywania swoich mocnych stron, talentów, atutów - jakkolwiek to nazwiesz, pomogę Ci to odnaleźć.
- Poznasz możliwości, jakie daje dzisiejszy rynek pracy oraz oczekiwania pracodawców, a także metody ich działania; innymi słowy - dowiesz się, czego szukać.
- Wypracujesz swój plan i zasady działania, by poszukiwanie pracy nie było katorgą, a stało się po prostu ważnym celem do osiągnięcia.

Do zobaczenia!
Nazywam się Marta Siudak, od prawie 10 lat zajmuję się tym, co nazywane jest "zarządzaniem zasobami ludzkimi" (ang. Human Resources). Prowadzę i tworzę szkolenia, rekrutuję, wspieram pracowników, więc rynek pracy znam z dwóch stron: pracodawcy i pracownika. Dzielę się wiedzą i podejściem do życia, inspiruję do zmiany i działania.
I chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, żeby poszukiwanie pracy stało się dla Ciecie łatwiejsze. Odważysz się na pierwszy krok?

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Koszt udziału w warsztacie: 10 zł, płatne na miejscu przed warsztatem
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zapisy mailem: agnieszka@ciuciubabkacafe.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni