stat
Impreza już się odbyła

Mami Babi Targ

Z okazji Dnia Matki Galeria Przymorze i Babiląd zapraszają na Mami Babi Targ - to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców.

Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne, ale aby wziąć udział w imprezie należy się zarejestrować. Zgłoszenia przyjmowane będą od 24 kwietnia, poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.babitarg.com. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Mami Babi Targ to specjalna edycja Babiego Targu dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg. Dzieci szybko wyrastają z odzieży, a ubranka, zwłaszcza u maluchów nie niszczą się tak szybko. Szkoda je wyrzucać i w rezultacie często zalegają w domu. Mami Babi Targ to doskonały pretekst do porządków w szafie dzieci - mówi Joanna Stankiewicz, pomysłodawczyni Mamie go Babiego Targu.

Z kolei Agnieszka Wojtaszczyk - dyrektor Galerii Przymorze dodaje: Z okazji Dnia Matki postanowiliśmy zrobić prezent całym rodzinom i zaprosić naszych Klientów na Mami Babi Targ. 25 maja w przestrzeniach Galerii będzie można się pozbyć nienoszonych ubranek i nieużywanych zabawek, jak również upolować wyjątkowe okazje i w ramach wymiany lub za niewielkie pieniądze uzupełnić garderobę malucha.

Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami Babi Targ rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim "drugim życiu" trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

ORGANIZATORZY:

BABILĄD | www.babilad.pl
Babiląd powstał w 2007 roku w Poznaniu i od samego początku, czyli od 12 lat jest wyłącznym organizatorem Babiego Targu - wielkiej akcji wymiany ubrań, która realizowana jest regularnie w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i wielu innych miastach Polski. Do tej pory odbyło się blisko 100 edycji imprezy, Babi Targ był przez trzy lata główną modową imprezą Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kobiet No Women No Art. W 2013 i 2014 roku znalazł się również w programie Generatora Malty - jednego z ważniejszych projektów Festiwalu Malta. W 2014 zorganizowana została wyjątkowa edycja imprezy - ogólnopolska akcja wymiany ciuchów Babi Targ z OLX, kt&oacu te;ra odbyła się równocześnie w 7 miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie i zgromadziła ponad 14 000 uczestniczek i uczestników!

Od 2008 roku organizowane są również specjalne edycje Babiego Targu skierowane głównie do rodziców, czyli Mami Babi Targ. Babi Targ® jest najstarszą i największą imprezą tego typu w Polsce!

GALERIA PRZYMORZE | www.galeriaprzymorze.eu

Galeria Przymorze to nowoczesne, a zarazem bardzo przyjazne centrum handlowe z ciekawą ofertą handlową. Wśród licznych sklepów i salonów znajdują się punkty związane z modą, zdrowiem, urodą, upominkami, kulturą, a także świadczące różnego rodzaju usługi. Dodatkowy atutem centrum jest jego strefa gastronomiczna, która od lat cieszy się dużą popularnością.

Charakterystycznym elementem obiektu jest jego ogród wertykalny zwany potocznie Zieloną Ścianą. Nawiązuje on zarówno do samego położenia miasta, jak równie do przylegającego do galerii Parku.
Dla odwiedzających galerię ważnym udogodnieniem jest także łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz przestronny, bezpłatny p arking z nowoczesnym systemem AFA. Galeria Przymorze to nie tylko idealne miejsce na zakupy, ale również przestrzeń, w której organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń o charakterze prospołecznym i kulturalnym.

Zarządcą Galerii Przymorze jest APSYS.

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, "szyte na miarę" projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 1 6 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC oraz Europa Property w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji: www.apsysgroup.com

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij