• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Malik Montana | Otwarcie sezonu letniego

Odpalamy sezon letni w Projekt Brzeźno!
Już na samym początku mamy dla Was mega bombę- koncert Malika Montany!

Spodziewajcie się największych hitów Malika w plażowej aurze. Znany z pełnych energii koncertów, na pewno wyniesie piątkowy wieczór na wyżyny!

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Koncert odbywa się na otwartej przestrzeni, w parku przy plaży. Na terenie obiektu znajdują się punkty gastronomiczne i bary.

Malik Montana autor wielomilionowych hitów oraz właściciel wytwórni GM2L. Od kilku lat konsekwentnie zdobywa pozycję na polskiej scenie. Jego kawałki mają status klasyków. Jako jeden z pierwszych w polskim rapie zaczął odważnie rapować o zyskach i pieniądzach.

Prywatnie Mosa Ghawsi urodził się w 1989 w niemieckim Hamburgu. Ojciec pochodzi z Afganistanu, z kolei matka ma korzenie polsko-greckie. Wychował się w Niemczech, gdzie ukończył szkołę podstawową. Gdy Ghawsi miał 15 lat, sam z bratem przeniósł się do Polski osiedlając się na warszawskim Wrzecionie. Pseudonim Malik Montana zrodził się w 2008. Rozpoczął wtedy tworzenie anglojęzycznego hip-hopu we współpracy z niemieckim raperem Sentino. Jeszcze w 2012 jego muzyka była tworzona w języku angielskim, na jego korzyść przy tworzeniu muzyki anglojęzycznej przemawiał fakt, że organizował zagraniczne koncerty w Polsce. Z czasem z brzmień inspirowanych amerykańskim rapem wyewoluowała w trap i tzw. nowoczesny hip-hop, nagrywany już w języku polskim. Malik zadebiutował w polskim rapie 20 października 2015 klipem "NaNaNa".

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.