stat
Impreza już się odbyła

Malik Montana Gdańsk Projekt Brzeźno (2 opinie)

W malowniczym parku przy plaży w Gdańsku Brzeźnie, na naszej letniej scenie wystąpi Malika Montana. Koncert jest zaplanowany na godzinę 20.00 czyli zachód słońca co dodatkowo wzbogaci atmosferę wydarzenia. Spodziewajcie się największych hitów Malika w plażowej aurze. Znany z pełnych energii koncertów Malik wyniesie środowy wieczór na wyżyny.

Koncert odbywa się na otwartej przestrzeni, w parku przy plaży. Na terenie obiektu znajdują się punkty gastronomiczne i bary.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


https://www.youtube.com/watch?v=bo2kIBNKqrM

https://www.youtube.com/watch?v=JcV-q-Mv06U

https://www.youtube.com/watch?v=u9sz3_Avmlo

Malik Montana to autor wielomilionowych hitów oraz właściciel wytwórni GM2L. Od kilku lat konsekwentnie zdobywa pozycja na polskiej scenie. Jego kawałki mają statut klasyków. Fenomenem twórczości Misia Maliśa polega na ty, że dociera do różnych środowisk. Jak jeden z pierwszych w polskim rapie zaczął odważnie rapować o zyskach i pieniądzach.

Prywatnie Mosa Ghawsi urodził się w 1989 w niemieckim Hamburgu. Ojciec pochodzi z Afganistanu, z kolei matka ma korzenie polsko-greckie. Wychował się w Niemczech, gdzie ukończył szkołę podstawową. Gdy Ghawsi miał 15 lat, sam z bratem przeniósł się do Polski osiedlając się na warszawskim Wrzecionie. Pseudonim Malik Montana zrodził się w 2008. Rozpoczął wtedy tworzenie anglojęzycznego hip-hopu we współpracy z niemieckim raperem Sentino. Jeszcze w 2012 jego muzyka była tworzona w języku angielskim, na jego korzyść przy tworzeniu muzyki anglojęzycznej przemawiał fakt, że organizował zagraniczne koncerty w Polsce. Z czasem z brzmień inspirowanych amerykańskim rapem wyewoluowała w trap i tzw. nowoczesny hip-hop, nagrywany już w języku polskim[2]. Malik zadebiutował w polskim rapie 20 października 2015 klipem NaNaNa.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  70 zł
 • Przedsprzedaż
  39, 49, 59 zł
1 pula 39 zł
2 pula 49 zł
3 pula 59 zł
W dniu imprezy 70 zł

Opinie (2)

 • Porażka, ile wieśniaków i dzieciarni przyjdzie na to badziewie...

  • 2 1

 • Znowu będzie hałas w nocy i spać nie będzie można.

  • 1 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.