stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Malik Montana & Diho & Avi Louis (5 opinii)

Klub Scena zaprasza na koncert Malik Montana: Diho GM2L i Avi & Louis Villain.

Raper Joozef - koncert, premiera płyty

lis 22

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
Wstęp wolny

SYNY X Protokutura

lis 24

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 30 zł


Otwarcie drzwi: 19:00
Support: Diho oraz Avi & Louis Villain.
Koncert główny: 22:30

Diho GM2L - to artysta, raper, autor tekstów i muzyki, najsprawniej poruszający się w obrębach gatunków rap, r'n'b. Tworzeniem zajmuje się mniej więcej od 2000r. Wraz z Sentino i Malikiem Montana tworzą grupę GM2L.

Malik Montana śledząc od początku jego poczynania muzyczne i featuringi ze Styles P, Capone (CNN) czy Fat Trel'em można było przypuszczać, że rapujący po angielsku Malik raczej nie jest zainteresowany polską scena muzyczną. Przełomowy okazał się singiel NaNaNa, w którym udzielił się gościnnie obok Białasa i Diha. Singiel NaNaNa poprzedzał wydaną własnym sumptem EP-ke Haram Masari ze świetnie przyjętym Do Rana czy mocno kontrowersyjnym BIG Poppa. Kolejna pozycja to nagrana wspólnie z Diho wydana w Empire Music płyta Naajak , na której oprócz tytułowego singla mamy hitowe Jojo czy bardzo mocne Rose Moet (tytułowy singiel ma ponad 13 mln odsłon w serwisie yt). Obecnie Malik pracuje nad pierwszym solowym LP , co chwile publikujac nowe singiel 1-szy Nos , Gonie Za Babami czy Pelikan od wielu miesięcy zapełniaja sale koncertowe w wielu polskich miastach. Płyta Tijara ukaże się w pierwszym kwartale 2018 r.

Louis Villain to jeden z najbarwniejszych rapowych duetów ostatnich lat, a ich wspólna historia to splot magicznych "zbiegów okoliczności", które w ekspresowym tempie doprowadziły ich od nagrywek w pralni do kontraktu w SB Maffiji. Ich podziemne single takie jak "Moya", "Inny Niż Oni" czy "Cesarz" zdołały pocztą pantoflową obiec pół Polski i zwrócić na siebie uwagę wierchuszki rapowego środowiska. W SBM wszyscy byli zgodni - chcemy mieć ich u siebie.

Wymykający się szufladkom beatmakerski talent Louisa, w połączeniu z dwoma unikatowymi stylami nawijania daje poczucie nowości w dobie, gdy raperów ciężko od siebie odróżnić. Avi mówi "artystą to ja jestem od dziecka", a Louis "nie muszę być gitem, żeby wiedzieć z czym to się je". Chemia między artystami sprawia, że ta poetycko-uliczna mieszanka paradoksalnie pasuje do siebie jak ulał. Każdy kolejny kawałek rzuca inne światło na ich twórczość i osobowość, a na dodatek nigdy nie brakuje tam błysku i elementu zaskoczenia, które sprawiają, że numer ma się ochotę puścić jeszcze raz. Debiutancki album duetu nabiera kształtów. Już niebawem będzie o nich głośno nie tylko w kuluarach.

Informacje dla osób niepełnoletnich.
Uczestnikami koncertu mogą być osoby małoletnie od 16 roku życia ( wymagane wydrukowane i podpisane oświadczenie od rodziców ), a pozostałe osoby małoletnie, które do dnia koncertu nie ukończyły 16 roku życia mają wstęp wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna (wymagane wydrukowane i podpisane oświadczenie od rodziców )posiadającego przy sobie dokument tożsamości oraz ważny bilet.
www.scenaklub.pl/o-nas/regulamin/

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  45 zł
 • Przedsprzedaż
  35 zł
VIP: 59 zł
Bilet VIP zapewnia:
- miejsce siedzące w strefie VIP
- widok na salę klubową i salę koncertową z antresoli- wstęp tylko dla posiadaczy opaski VIP
- osobna toaleta
- przekąski na barze
Dodaj zdjęcie

Opinie (5)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze imprezy

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni