• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mała Gdyńska Filharmonia "Muzyczne przeboje z bajkowego ekranu"

Zapraszamy na koncert bajkowych przebojów Walta Disneya. W niezwykłych aranżacjach Beniamina Baczewskiego usłyszycie m.in. Meridę Waleczną, Pocahontas, Roszpunkę z "Zaplątanych" i Herkulesa. Zaśpiewa dla Was wokalistka młodego pokolenia, absolwentka Wydziału Musicalu Akademii Muzycznej w Gdańsku, Patrycja Ziniewicz.

paź 7

piątek, godz. 19:00

bilety 37 - 80 zł
ulgowy 27 - 70 zł
Kup bilet
maj'23 27

sobota, godz. 13:00

bilety 60 - 80 zł
Kup bilet
Wykonawcy: Patrycja Ziniewicz - wokal, Tomasz Jocz - fortepian, Beniamin Baczewski - gitara basowa i aranżacje, Tomasz Klepczyński - klarnet, saksofon, Adam Golicki - perkusja

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Mała Gdyńskie Filharmonia - poranki muzyczne dla dzieci w wieku do 6 lat - to projekt, który istnieje na muzycznej mapie Gdyni od wielu lat. Został stworzony z myślą o najmłodszych melomanach. Dzięki różnorodnym i atrakcyjnym koncertom, muzykę klasyczną kocha i poznaje coraz więcej dzieci. Przez kilka lat na naszej estradzie pojawiły się niemal wszystkie grupy instrumentów, orkiestry symfoniczne, wokaliści, chóry, żywiołowi tancerze i balet.

KONCEPCJA I PROWADZENIE: Karolina Klawitter

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.