stat

Mała Gdyńska Filharmonia "Milion gwiazd - spotkanie z muzyką filmową"

Na scenie pojawią się artyści, którzy zaśpiewają piosenki doskonale znane Wam z najpiękniejszych filmów, takich jak "Kopciuszek", "Pinokio" czy "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". W niezwykłych aranżacjach Beniamina Baczewskiego usłyszycie Paulinę Araśniewicz, której głos wprawi w cudowny nastrój każdego małego i dużego melomana.

Wykonawcy: Paulina Araśniewicz - sopran, Tomasz Jocz - fortepian, Beniamin Baczewski - klarnet i aranżacje, Ewelina Radwańska - skrzypce, Karol Sokołowski - wiolonczela.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Mała Gdyńskie Filharmonia - poranki muzyczne dla dzieci w wieku do 6 lat - to projekt, który istnieje na muzycznej mapie Gdyni od sześciu lat. Został stworzony z myślą o najmłodszych melomanach. Dzięki różnorodnym i atrakcyjnym koncertom, muzykę klasyczną kocha i poznaje coraz więcej dzieci. Przez kilka lat na naszej estradzie pojawiły się niemal wszystkie grupy instrumentów, orkiestry symfoniczne, wokaliści, chóry, żywiołowi tancerze i balet.

Koncepcja i prowadzenie: Karolina Klawitter
Kup bilet
lis 27

sobota

bilety 80 - 131,5  zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.