• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mała Gdyńska Filharmonia "Baletowe opowieści z Jasiem i Małgosią"

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądają baletki i co to jest baletowa paczka, zapraszamy już w maju na niezapomniany poranek muzyczny dla dzieci. Przeniesiemy Was w bajkowy świat Jasia i Małgosi, w którym to mieszka leśny głos, dwa niesforne kotki, Baba Jaga i leśne skrzaty. Nie możecie tego przegapić.

paź 7

piątek, godz. 19:00

bilety 37 - 80 zł
ulgowy 27 - 70 zł
Kup bilet
maj'23 27

sobota, godz. 13:00

bilety 60 - 80 zł
Kup bilet
Wykonawcy: Karolina Klawitter - sopran, Donata Zuliani - mezzosopran, Aleksandra Szymczewska - fortepian, Tancerze Ogólnokształcące Szkoły Baletowej w Gdańsku Wrzeszczu

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Mała Gdyńskie Filharmonia - poranki muzyczne dla dzieci w wieku do 6 lat - to projekt, który istnieje na muzycznej mapie Gdyni od wielu lat. Został stworzony z myślą o najmłodszych melomanach. Dzięki różnorodnym i atrakcyjnym koncertom, muzykę klasyczną kocha i poznaje coraz więcej dzieci. Przez kilka lat na naszej estradzie pojawiły się niemal wszystkie grupy instrumentów, orkiestry symfoniczne, wokaliści, chóry, żywiołowi tancerze i balet.

KONCEPCJA I PROWADZENIE: Karolina Klawitter

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.