stat
PATRONAT

Mała Gdyńska Filharmonia: Akademia Pana Kleksa powraca

Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza na poranki muzyczne dla dzieci w wieku do 6 lat w ramach syklu "Mała Gdyńska Filharmonia".

wrz 27

niedziela, godz. 18:00

Sopot, Monte Cassino 44
bilety 35 - 50 zł
mar'21 21

niedziela, godz. 20:00

bilety 100 zł
Kup bilet
Mała Gdyńskie Filharmonia - poranki muzyczne dla dzieci w wieku do 6 lat - to projekt, który istnieje na muzycznej mapie Gdyni od pięciu lat. Został stworzony z myślą o najmłodszych melomanach. Dzięki różnorodnym i atrakcyjnym koncertom, muzykę klasyczną kocha i poznaje coraz więcej dzieci. Przez kilka lat na naszej estradzie pojawiły się niemal wszystkie grupy instrumentów, orkiestry symfoniczne, wokaliści, chóry, żywiołowi tancerze i balet.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


KONCEPCJA I PROWADZENIE: Karolina Klawitter

---

10 marca 2019, niedziela, godz. 11
Akademia Pana Kleksa powraca

Na naszych porankach muzycznych nie może zabraknąć piosenek dla dzieci. W nowych, niezwykłych aranżacjach młodego kompozytora Beniamina Baczewskiego, usłyszycie piosenki z Akademii Pana Kleksa, m.in. dobrze nam wszystkim znane "Na wyspach Bergamutach" czy "Kaczkę dziwaczkę". Na scenie wystąpią wspaniali artyści w otoczeniu energetycznych instrumentów.

Wykonawcy:
Patrycja Mizerska - wokal,
Tomasz Jocz fortepian,
Dawid Głowacki - saksofon,
Beniamin Baczewski - gitara basowa,
Robert Głód - perkusja.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    12 zł
Bilety w cenie 12 zł do kupienia w kasie (Gdyńskie Centrum Kultury, ul. Jana z Kolna 25), CultureBox (ul. Świętojańska 30) oraz online.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.