stat
Impreza już się odbyła

Maks Łapiński x SmoothSail (3 opinie)

pop

Już w przyszłą niedzielę (26go września) zapraszamy Was na nietypowe wydarzenie, którego realizacja sięgać będzie samych horyzontów zdarzeń. Koncert odbędzie się na Motławie, w Centrum Starego Miasta w Gdańsku, na 14-metrowym jachcie żaglowym. Żeby nie było za łatwo, jacht ten będzie a zresztą - zobaczycie! Całe zamieszanie związane jest z pojawieniem się nowego bytu muzycznego na polskim rynku. Ale o tym dalej, bo to dopiero niezły bajer. Zakończmy letni sezon w dobry sposób, a ten wieczór będzie idealną opcją na wieczorny występ i spacer na początek nadchodzącej jesieni.

paź 22

piątek, godz. 19:00

bilety 59 zł
przedsprzedaż 49 zł
lis 25

czwartek, godz. 20:00

bilety 69- 89 zł
Kup bilet

Wydarzenie ma charakter otwarty, także śmiało może przyjść każdy. Na miejscu, w ramach docenienia, będzie możliwość i wrzutki do futerału tzw. "co łaska".
______________

pop - koncerty w Trójmieście


Maks Łapiński
Autor tekstów, kompozytor, instrumentalista i wokalista. Ma na swoim koncie wiele koncertów oraz festiwali muzycznych w Polsce i za granicą. W wieku 9 lat napisał swoją pierwszą piosenkę i tak już mu zostało do dzisiaj pisze je regularnie. Ze swoją twórczością gościł już m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji czy Norwegii. Aktualnie wraz z zespołem intensywnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Natomiast na zbliżającym się koncercie zagra solo, na gitarze i pianinie.
Ach! no i śpiewa jak on śpiewa!

SmoothSail Music
jest nowo powstającą wytwórnio-agencją managementową. Takim Muzycznym 360. Objawieniem i powiewem świeżości, z którym mimo sztormów można odpłynąć i dopłynąć.. daleko. Naszym celem jest tworzenie społeczności - niejako kolektywu osób, Artystów, którzy rozumieją, że razem można zrobić znacznie więcej. Jara nas szeroko pojęta alternatywa, ale sami też jesteśmy muzykami i nie zamykamy się absolutnie na nic, bo w naszej flocie są już artyści sięgający od ciemnego bluesa, przez 80s electro, aż po pop. Współpracujemy z muzykami na każdym etapie tworzenia dzieła/produktu muzycznego: od produkcji, mix i master, przez dystryb cyfrowy i fizyczny, management, booking, obsługę prawną, czy festiwal. Więcęj na pewno usłyszycie wkrótce!

___________
SmoothSail /smuːð seɪl/:
rzecz. metafora,
W tym przyp. stan powszechnie znany wśród całej branży kreatywnej.
Wszystko wokół płonie, wali się, deadliney, fuckupy, ale Ty jednocześnie dalej działasz i płyniesz dalej. Bo musisz. Bo chcesz. To jest okręt, który płonie, ale płynie. Może być używane ironicznie, z przymrużeniem oka. W przeciwieństwie do powszechnie znanego: bułka z masłem. Nierzadko używane jako szybkie skwitowanie/odpowiedź.

Opinie (3)

 • w końcu coś świeżego

  Super, że dzieje się coś z inicjatywy młodej krwi w Trojmieście i branży muzycznej w ogóle. W końcu jaki świeży powiew / trzymam kciuki

  a i ten artysta zapowiada się spoko.
  Będziemy na pewno!

  • 3 0

 • WOW

  Czegoś takiego jeszcze nie było! juz nie mogę się doczekać

  • 0 0

 • super!

  super! będziemy całą rodziną

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.