stat
Impreza już się odbyła

Makiewicz & Koltersi

  • piątek, 30 lipca, godz. 20:30
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Stara Stocznia 4/1
  • Bilety
    wstęp wolny

Kochani! Zapraszamy już 30 lipca na kolejny koncert. Tym razem będziemy mieli niewątpliwą przyjemność gościć zespół Makiewicz & Koltersi, znany m.in. z hitu Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa.

paź 19

wtorek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
ulgowy 15 zł
Kup bilet
lis 27

sobota, godz. 20:15

bilety 80 - 120 zł
Kup bilet
W czasie koncertu możecie oczywiście skorzystać z wszelkich wygód oferowanych przez Orię, takich jak drink bar, czy strefa chillu na zewnątrz jak i wewnątrz. W trakcie koncertu, strefa gastronomiczna będzie dostępna tylko na zewnątrz - stoliki pod parasolami i leżaczki na trawce.

koncerty w Trójmieście


Informacji kilka o zespole: Lider i założyciel zespołu śpiewa, gra na gitarze, komponuje, pisze teksty. Znany jest dzięki piosence "Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa". Jego kompozycje to ballady utrzymane w klimacie muzyki rock, pop i country. Zdobywca I nagrody w ogólnopolskim konkursie na piosenkę inspirowaną muzyką country w 1997r. za utwór "Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa". Piosenka spodobała się nie tylko jury, ale również festiwalowej publiczności i szybko stała się hymnem Pikniku Country w Mrągowie. W 2011 roku wygrała plebiscyt TV POLSAT na hit XXX - lecia Pikniku Country w Mrągowie. Na Youtub'ie piosenka ta ma ponad 3 mln odsłon.

W 2010 roku Cezary został Honorowym Obywatelem Mrągowa. Od 1998r. występuje z własnym, czteroosobowym zespołem Koltersi, a od roku 2007 jest członkiem legendarnej grupy Basztyl.

Nagrał i wydał osiem solowych płyt. Wielokrotnie nagradzany w plebiscytach tygodnika "Dyliżans" w kategorii piosenka roku, artysta roku, wokalista roku.

Do zobaczenia!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.