• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Maha Pudma

Zapraszamy do Oliwskiego Ratusza Kultury na koncert międzynarodowego zespołu Maha Pudma. Tego wieczoru zanurzycie się w hipnotyzujący świat dźwięków!

sie 27

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 22

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 120 - 160 zł
Kup bilet
MAHA PUDMA to wibrafon, syntezator, wokal, bas i perkusja.
Zespół przemawia swoim własnym językiem, mozaiką wielu elementów, żywą hybrydą stylów muzycznych i różnych wpływów. Nowoczesna mieszanka melodii orientu, popu, rocka i minimalu, a według samych muzyków: progresywny synth-pop.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Słowo MAHA PUDMA pochodzi z indyjskiej kosmologii i oznacza cztery słonie, które podtrzymują świat, stojąc na grzbiecie gigantycznego żółwia Chukwa. Band gra autorskie kompozycje, bawiąc się różnymi wpływami muzyki świata w stylu crossover fusion. Wyrafinowane polirytmiczne motywy, orientalne melodie i popowe harmonie - muzyka przeplatana jest tekstami w języku tureckim i angielskim. Urodzona w Izmirze wokalistka i skrzypaczka, Güldeste Mamaç oraz gdańska perkusistka Kasia Kadłubowska, współpracują i wspólnie komponują od 2016 roku. Do nowego składu zaprosiły niemieckich muzyków: perkusistę i producenta Dominika Fuerstbergera oraz basistę Tobiego Schmitta.

Zapraszamy!
 

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • rock / punk , w plenerze
  sie 15
  poniedziałek, g. 17.00
  Sopot, Molo w Sopocie
  RÓŻE EUROPY