• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Relacja z imprezy

Magiczna Noc z AmberSky Magiczna Noc z AmberSky

Magiczna Noc z AmberSky

12 sierpnia koło widokowe AmberSky rozbłyśnie tysiącami kolorowych świateł i na jedną noc przemieni się w magiczną scenę, na której rozegra się bajeczny spektakl muzyki, światła, kolorów i czarodziejskich pokazów artystycznych.

Magia światła i kolorów!
W Magiczną Noc KOŁO WIDOKOWE ROZBŁYŚNIE WSZYSTKIMI KOLORAMI TĘCZY. "W ten magiczny wieczór każdy, kto kupi bilet na AmberSky otrzyma w prezencie zaczarowaną FLUORESCENCYJNĄ BRANSOLETKĘ. Po przełamaniu kolorowej biżuterii dzieje się prawdziwa maga - bransoletka zaczyna świecić! Dodatkowo, na życzenie, załoga AmberSky pomaluje odwiedzjącym koło WŁOSY NA KOLOROWO" - mówi Anna Barbasiewicz, Rzecznik Prasowy firmy SkyWheels, właściciela AmberSky.

Magia czarów!
Głównym punktem Magicznej Nocy z AmberSky będą wyjątkowe, bardzo widowiskowe występy iluzjonisty. Magik Mago wraz z asystentką gościom koła zaprezentują niebezpieczne triki i mistrzowskie manipulacje! Pokazy zaplanowano o godzinie 19.00, 20.30 i 22.00. Szykujcie się na niemożliwe!

Magia zakręconych artystów!
Od godziny 18.00 w Strefie Relaksu AmberSky, czyli na drewnianym tarasie przed kołem widokowym będzie można spotkać kolorowych SZCZUDLARZY. Akrobaci wszystkich gości koła poczęstują słodkościami. Nie zabraknie też zakręconego MIMA, który odwiedzającym AmberSky zrobi pamiątkowe zdjęcie z kolorowymi rekwizytami. W Strefie Relaksu będzie można również podziwiać popisy szalonego ŻONGLERA.

Magia zabawy!
Magiczna Noc to przede wszystkim zakręcona zabawa do późnego wieczora! Od godziny 18.00 przed AmberSky na najmłodszych czekają bajeczne KONKURSY i ANIMACJE, kolorowe BROKATOWE TATUAŻE, ogrome BAŃKI MYDLNE, szalone MODELOWANIE BALONÓW.

Informacja o biletach

Ceny biletów na koło widokowe
25 zł bilet normalny, 15 zł bilet ulgowy oraz 50 zł od osoby w gondoli VIP.

Opinie