stat
Impreza już się odbyła

MYDA / Muzyka w Indexie

Index Klubokawiarnia zaprasza na kolejny koncert z cyklu Muzyka w Indexie! Na naszej scenie wystąpią: MYDA / Krzysztof Majda - wokal, Paul Rutschka - bas. Tego wieczoru odbędzie się również premiera teledysku do utworu "After The End" Artysty! 

lip 17

sobota, godz. 19:00

bilety 35 - 40 zł
lis 29

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 79-159 zł
Kup bilet
Za pseudonimem MYDA kryje się Krzysztof Majda, trójmiejski wokalista, songwriter, producent i aranżer. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku kierunku wokalistyka jazzowa. Koncertował między innymi na festiwalu Jazz Jantar, Festiwalu Przyjemności Muzycznych oraz w największych salach koncertowych w Trójmieście. 

pop - koncerty w Trójmieście


Wyróżniony Nagrodą Publiczności na Festiwalu Jazz na Wsi Chodów 2013. W 2017 roku wydał debiutancką płytę Bieg zdarzeń - Tribute to Turnau. W 2018 roku występował z najlepszymi polskimi artystami w londyńskim Royal Albert Hall dla Polonii zamieszkałej w Wielkiej Brytanii z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Podczas koncertu wykona premierowo autorskie piosenki do tekstów w języku angielskim autorstwa Roksany Zgierskiej. Utwory są utrzymane w stylistyce muzyki popularnej z elementami takich stylów jak neosoul, funk, oraz muzyki elektronicznej. Teksty piosenek mówią o wartości i sile jaka drzemie w człowieku, jak również o uczuciach i przeżyciach z nimi związanych, od miłosnej euforii do rozczarowań. W muzyce tematyka odzwierciedla się nastrojami od niebieskiego, czasem nawet z elementami bluesa w melodii, zawodząc nad nieprzychylnym losem do różowego, niczym w różowych okularach, pełne pozytywu czasem aż przejaskrawionego.

FB: https://www.facebook.com/musicMYDA
IG: https://www.instagram.com/myda.music/

Wstęp zgodnie z panującymi obostrzeniami. 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • jazz , rock , pop , muzyka chóralna , widowisko / show , jubileusz
  cze 22
  wtorek, g. 20:00
  Gdynia, Teatr Muzyczny
  Karuzela Gna
 • muzyka elektroniczna
  cze 24
  czwartek, g. 21:30
  Gdańsk, Plac Dyrekcji
  Disclosure Music