stat

MOCne Dziewczyny!

Każda z nas ma jakiś talent czy dar, czekający tylko, by go odkryć. Wymaga to jednak przyjrzenia się sobie, zaangażowania i czasu. Na najbliższych warsztatach zastanowimy się wspólnie co to znaczy robić coś z pasją i dlaczego pasja jest tak ważna w naszym życiu. Porozmawiamy o rzeczach dla nas ważnych, które sprawiają, że tryskamy energią i błyszczą nam oczy.

Każda z dziewczynek stworzy makietę swojego wymarzonego pokoju - pracowni, w którym w pełni można się oddać własnej pasji.

Zabierzcie ze sobą pudełka po butach!

Warsztaty adresowane są do dziewczynek w wieku 7-10 lat.

Spotkanie poprowadzą:
Katarzyna Anielska, Magdalena Błeńska (fundacja WspólDzielnia),
i Klaudia Jarecka (fundacja Miejsce Tworzenia).
grafika do wydarzenia: Srebrna Kuna & Helena Anielska

Miejsce: Otwarta Pracownia "Ślad" boks nr 509
Termin: 03.04.2019
Godzina: 17:00

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdyni.

O projekcie:
Projekt "MOCne Dziewczyny" został zainicjowany w 2018 roku przez Magdalenę Błeńską - mamę Oli, Marty i Agnieszki. Zainspirowana czasopismem Kosmos, postanowiła zorganizować spotkania dla dziewczynek w swoim rodzinnym mieście Gdyni, aby zawsze wiedziały, że mogą podążać różnymi drogami i spełniać swoje marzenia.

Celem spotkań jest pomaganie dziewczynkom w rozwoju umiejętności z różnorodnych obszarów życia, wzmacnianie w nich zaufania do własnych kompetencji, wspieranie ich wiary w prawo do realizacji pragnień oraz kształtowanie wokół nich środowiska wolnego od ograniczających stereotypów. Dziewczynki dorastając, często tracą poczucie swojej siły i wartości. Podczas spotkań odkrywają siebie, dyskutują o ważnych sprawach i przede wszystkim dobrze się bawią.
Projekt się rozwija. W 2019 r., dzięki otrzymanemu finansowaniu ze środków Miasta Gdyni, odbędzie się cykl 8 spotkań wzmacniających dla dziewczynek w dwóch grupach wiekowych: 7-10 lat i 11-14 lat.

Informacja o biletach

Zapisy: https://mocne1.evenea.pl/

Wstęp wolny. Ze względu na warunki lokalowe, liczba miejsc mocno ograniczona (przewidujemy udział maksymalnie 10 uczestniczek).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.