stat
Impreza już się odbyła

Łydka Grubasa

Wiele autorytetów wypowiedziało się na temat niesłychanych zmian, jakim to teraz podlegać będzie Świat. Hurr, durr, już nigdy nie będzie tak samo, wszystko się wywróci do góry kołami, itp. itd. Ba, w światku rockowym też krąży pytanie - co teraz będzie?

Relacja z imprezy

Cóż, nie wiemy co będzie ze Światem, ale wiemy, co będzie z Łydką. Mamy zamiar klepać koncerty i robić to tak, żeby czacha dymiła i gitary płonęły! Zapraszamy na jesienne występy klubowe będzie głośno, z łupnięciem, z przekazem prosto w ryj i - jak zwykle - dla Was i z Wami.

rock - koncerty w Trójmieście


Ruszamy grać utwory, wyposażeni w paletę tego, co przez lata nas niosło. Nie zabraknie paru nowych rzeczy, będzie pogo, będzie z refleksją ale zawsze szczerze i bez ceregieli. Lubisz klimat rockowego koncertu, gdzie liczy się moc, wspólne emocje, gruba zabawa i młotek z dźwięku? Zapraszamy my będziemy czekać na Ciebie na scenie i z radością zobaczymy Twoje oczy i uszy na sali. Grajmy razem, bądźmy razem to nasza planeta i sprawmy, żeby kręciła się jak szalona!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    70 zł
  • Przedsprzedaż
    50 - 60 zł
Bilety w sprzedaży od 8.09.2021
I - pula 50 zł
II - pula 60 zł
III - pula 70 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.