stat
Impreza już się odbyła

Luźna Bitwucha 3: Emigracja Freestyle Battle Gdańsk

Luźna Bitwucha: Emigracja. "Wygrał hip hop, jak mawiał Hirek Wrona" - Hirek Wrona LEGENDARNY Cykl imprez przybywa do Gdańska, impreza, która szturmem wzięła wymagający warszawski rynek hip-hopowy na (wymuszone) zaproszenie zagości w tętniącym życiem 107. Spodziewajcie się, kurde, właściwie to ciężko opisać dokładnie energię Luźnej Bitwuchy, bo jest to połączenie przycisku "random" na podbrzuszu Youtube, przedawkowania zaaplikowanemu samemu sobie GHB i peanut butter jelly samwiches.

w każdą środę (od 22.09 do 27.10.2021), godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 28

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wiemy że gospodarz sceny Filip Puzyr będzie miał pełne ręce roboty powstrzymując przed absolutną demolką sceny reprezentantów LB Mafiji, czyli:
- MC LA Creeper
- Niech Będzie Buchwalony
- Young Pontiego (pseudonim może ulec zmianie)
- MF Drona
- McAdamsa (REIGNING CHAMPION)

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Nie omieszkamy wpuścić na scenę miejscowych gagatków i gagatkin, więc szykujcie się na naprawdę okrutnie dobry wieczór w rytmie luz rege raga, gdzie tam, czysty hip hop z głośnika leci przekaz, a ty młodzianie na wykup biletów nie czekaj. Ale w luźnej atmosferze.

UWAGA: BILET NIE GWARANTUJE MIEJSCA SIEDZĄCEGO, ALE GWARANTUJE DOBRĄ ZABAWĘ!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.