stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Lucky Chops (11 opinii)

 • środa, 20 czerwca,
  godz. 19:00 - 23:00
 • Stary Maneż
  Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23  mapa
 • 99

zobacz zwycięzców

Konkurs zakończony

Zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę w 2016 roku. Ich koncert zmienił się w szaloną imprezę, a fani zakochali się w Lucky Chops bez pamięci - ze wzajemnością. Zespół regularnie wraca z koncertami do naszego kraju i w tym roku nie będzie inaczej. 20 czerwca wystąpi w Starym Maneżu.Otwarcie bram: 18:00
Koncert: 19:00

Lucky Chops to nietypowy i bardzo wesoły kwintet dęty. Zespół powstał w 2006 roku w Nowym Jorku. Pięcioosobowy skład charakteryzuje nieprzeciętna energia i unikalne brzmienie, które zaowocowały międzynarodowym sukcesem. U podłoża sukcesu chłopaków - obok niespożytej scenicznej energii - leży przede wszystkim. Poczucie humory, fantastyczne aranżacje znanych piosenek na instrumenty dęte oraz wyjątkowy klimat jaki tworzą bawiąc się wspólnie z publicznością podczas koncertów.

Początkowo zespół grał na ulicach Nowego Jorku i w małych klubach wokół miasta. Ich występy bardzo szybko zdobyły rzeszę fanów. Ciekawostką jest, że za ich sukcesem stoi turysta z Ameryki Południowej, który w marcu 2015 roku opublikował nagrany telefonem film, a film ten odmienił wszystko. W zaledwie kilka dni wideo dotarło do milionów ludzi i stało się viralową sensacją! Życie muzyków z Lucky Chops odmieniło się na zawsze.

Przeczytaj także

Martyna Jakubowicz
paź 13

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 75 zł
przedsprzedaż 50 - 65 zł
Kup bilet
bilety 205-225 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie (11)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • rock , blues , folk / etno / world
  wrz 23
  niedziela, g. 19:30
  Blues Club, Gdynia
 • rock , blues , folk / etno / world
  wrz 27
  czwartek, g. 20:30
  Bruderschaft, Gdańsk

Najczęściej klikane (7 dni)