stat
Impreza już się odbyła

LśnijMY czyli sceniczne impro do playbacku hiciorów

LśnijMY czyli pierwsza improwizowana impreza scenicznego wczucia się w playback hiciorów! Wskocz na scenę i zostań Britney, Celin Dion czy kim chcesz! Nie masz ludzi do zespołu? Spokojnie, znajdziemy ich!

LśnijMY też szałowymi strojami, odstaw się w jakieś pojechane ciuchy, przebierz się za jakąś gwiazdę, albo po prostu wydobądź swój blask! DRESS TO IMPRESS!

Jeżeli potrzebujecie dobrych emocji, pozytywnie pokręconych ludzi, trochę więcej niż tylko pójścia do klubu na tańce, albo czegoś innego niż tylko patrzenia jak inni coś robią na scenie, to wpadajcie na LśnijMy. 

O co chodzi?
O to, aby wykrzesać z siebie wszystko co w nas najlepsze, bawić się jak porąbani i jeszcze bić sobie do tego brawo. Czyli taka super turbo dawka dobrej energii, co jest nam wszystkim totalnie potrzebne. 

A tak serio. Na czym ma polegać ta impreza? Już wyjaśniamy. W imprezie można wziąć udział na kilka sposobów:

1) PO PROSTU PRZYJŚĆ I SIĘ BAWIĆ - przychodzisz, patrzysz co inni robią na scenie, tańczysz, bijesz brawo i takie tam. 

2) ZGŁOSIĆ SIĘ WCZEŚNIEJ DO WYSTĄPIENIA NA SCENIE - jeżeli macie ochotę wejść na scenę i zrobić swoje show to wysyłajcie zgłoszenia na adres linda.makarewicz@gmail.com w tytule LśnijMY. W zgłoszeniu napiszcie do jakiego kawałka chcecie zrobić show. 

3) WSKOCZYĆ NA SCENĘ NA SPONTANIE - jeżeli nie zgłosicie się wcześniej, ale w dniu imprezy poczujecie przypływ energii, chęć na wejście na scenę to będzie to możliwe. Co jakiś czas będziemy zbierać chętnych do jakiegoś wspólnego wczucia się w jakiś kawałek czyli. np. Rzucamy hasło Britney Ooops I did it again - i z chętnych z publiczności zbieramy ekipę do tego kawałka, kto będzie Britney, kto zrobi za chórki taneczne, kto będzie kosmonautą. Razem tak zebrana ekipa tworzy szalony skład na ten kawałek. 

ZASADY WYSTĄPIEŃ:
Wybierajcie utwory bez wulgaryzmów - nie chcemy nikogo obrażać i wysyłać złej energii 
Starajcie się wybierać utwory znane i popularne, ale unikajmy disco polo
W samym występie chodzi po prostu o to, aby przez czas trwania utworu zrobić swoje show na scenie, poprzez udawanie, że się śpiewa czyli np. że jest się Celin Dion czy Tiną Turner, czy kimkolwiek tam, ale to nie musi być wierna wersja teledysku, czy koncertu, możecie odstawić waszą szopkę do tego. Możecie zrobić swoje show do tego. 
Ważne, aby Wasze show nie było wulgarne, nie obrażało. 

UWAGA! JEŻELI CHCECIE WYSTĄPIĆ, ALE NIE MACIE Z KIM TO MAMY NA TO ROZWIĄZANIE - ideą imprezy jest też pokazanie nam wszystkim, iż siła jest w grupie, stąd też tytuł LśnijMY, a nie po prostu Lśnij. Sceną fajnie się jest podzielić, jest na niej raźniej jak jest się w kilka osób. Stąd też, jeżeli nie macie do udziału innych osób, a marzy się Wam wyjście na scenę, to spokojnie, zbierzemy Wam ekipę z ludzi chętnych na publiczności Brzmi jak niezły misz masz? I cudownie! Tak jest najlepiej. Możemy np. Zapytać kogo potrzebujesz do zespołu np. keyboardzisty, albo perkusisty, albo kogoś kto by udawał drzewo.no i szukamy chętnych  

PRZEBRANIA/ ALBO PO PROSTU SZAŁOWE KREACJE - odstawcie się, życie daje nam zdecydowanie zbyt mało okazji do wbicia się jakieś pokręcone stroje, więc LśnijMY to idealna okazja, możecie się przebrać do występu, albo po prostu od tak, a kto wie, może poniesie Was na scenę i wtedy od razu +10 punktów do scenicznego wow! 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.