stat
Impreza już się odbyła

Lotto & 1988

Co Wikipedia pisze o Lotto można przeczytać poniżej. W sumie to się zgadza ale zapomnieli napisać, jaki to jest świetny zespół, i że co najmniej jeden ze współwłaścicieli Ziemi uważa, że ich ostatni koncert w Ziemi był najlepszym koncertem, który tam się odbył.

Rok założenia 2012
Pochodzenie Polska (Gdańsk)
Gatunek rock alternatywny, noise
Aktywność od 2012
Wydawnictwo muzyczne Lado ABC, Instant Classic
Powiązania Spinalonga
Strona internetowa
Lotto - polski zespół alternatywno-noisowo-improwizowanej, założony w 2012 roku w Gdańsku. Trio składa się z Mike'a Majkowskiego (kontrabas), Łukasza Rychlickiego (gitara) oraz Pawła Szpury (perkusja)[1][2]. Ich druga płyta Elite Feline została uznana za płytę roku 2016 w rankingach "Gazety Wyborczej"[3] i portalu Beehy.pe[4].

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Zespół LOTTO występował m.in. z zespołem The Necks, na międzynarodowych festiwalach takich jak: Konfrontationen w Nickelsdorfie, Jazz Jantar w Gdańsku, KRAAK Festival w Aalst w Belgii, Festival Densités we Francji i Enjoy Jazz w Heidelbergu[5].

A to 1988 to co to jest?

Jak to co ? Przecież każdy zna Syny.
1988 (Przemysław Jankowiak) - Pochodzący ze Szczecina, mieszkający obecnie w Gdyni producent, kompozytor, muzyk. Współtwórca duetu Syny, z którym wydał dwie płyty "Orient" oraz "Sen". Autor solowej płyty "Gruda". Pracował z wieloma czołowymi postaciami polskiej sceny hiphopowej oraz niezależnej, z jego produkcji korzystali m.in. Lotto, Pezet, Rosalie., Włodi, Jetlagz, czy Kristen. Primeshit Quality.

http://facebook.com/1988synu
http://instagram.com/1988synu
http://soundcloud.com/1998synu

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.