stat
Impreza już się odbyła

Lonker See + Sea Saw

Zapraszamy serdecznie na koncert podczas którego zaprezentujemy premierowo sporą część zbliżającej się dużymi krokami nowej płyty. Razem z nami na scenie zameldują się chłopaki z Sea Saw.

LONKER SEE

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Lonker See to trójmiejski kwartet, który po raz pierwszy spotkał się w studiu nagrań w 2016 roku. Efektem tego spotkania jest pierwszy album zespołu pod tytułem "Split Image" wydany przez MITW. Już na pierwszej płycie można zauważyć to co dla Lonker See jest najważniejsze - brzmienie i własny styl gry, który powstaje na styku czterech osobowości muzycznych wchodzących w skład LS. Joanna Kucharska (Bass, wokal), Bartosz Boro Borowski (Gitary) Michał Gos (Perkusja) i Tomasz Gadecki (Saksofony) tworzą wspólnie muzykę przestrzenną, która swoim klimatem intryguje, hipnotyzuje i wciąga słuchacza w szerokie spektrum gatunków muzycznych. Słychać tu space rock, psychodelę, jazz, free jazz czy ambient. Długie formy pełne elementów improwizowanych przeplatają się tu z bardzo konkretnymi melodiami i zdecydowanymi groowami, a napięcie jest budowane przez umiejętne operowanie dynamiką i emocjami. W 2018 roku ukazała się nakładem Instant Classic bardzo dobrze przyjęta w kraju i na świecie płyta " One Eye Sees Red", która zapoczątkowała zainteresowanie zespołem poza granicami kraju. LS grało bardzo dobrze przyjmowane koncerty w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Belgii, Portugalii, Włoszech, Serbii, Węgrzech, Szwecji, Danii, Norwegii i Holandii, zarówno na festiwalowych jak i na lokalnych scenach.

Fb - https://www.facebook.com/LonkerSee/
Live: https://youtu.be/TWOaFD80zCI
Video: https://youtu.be/zN_OCcaqvZc

Discography:
* "One Eye Sees Red" 2018
bc - https://instantclassic.bandcamp.com/album/one-eye-sees-red
yt - https://youtu.be/T8Dfr_1MZQg
* "Lonker Seessions / Live at Pijana Czapla, Olsztyn" 2017
bc - https://lonkersee.bandcamp.com/album/lonker-seessions-live-at-pijana-czapla-olsztyn
* Split with Arrm 2017
bc - https://lonkersee.bandcamp.com/album/from-split-with-arrm
yt - https://youtu.be/geAYm6tn9p8
* "Split Image" 2016
bc - https://lonkersee.bandcamp.com/album/split-image

SEA SAW

FB: facebook.com/seasawband/

Sea Saw to grupa wsparcia, która przekuwa niechciane emocje w soft-noisowe kompozycje. W ich muzyce nieokrzesana, momentami afrobeatowa gitara - zlewa się z psychotycznymi brzmieniami syntezatorów, podbijanymi przez krautrockową sekcję rytmiczną. Całość dopełniają łagodne, harmonizujące wokale, które pozwoliły im stać się pierwszymi postshoegaze'owcami.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni