• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Local Heroes: Dominik Szczepaniak, DML, Shell

Dominik Szczepaniak
Pochodzący ze Szczecina, na co dzień mieszkający w Berlinie- perkusista, wokalista oraz dj od najmłodszych lat związany z sceną estradową a niedługo potem także ze sceną klubową. Wychowany w klimatach jazzu oraz klasyki zawiera w swoich setach paletę barw, która na długo nie daje o sobie zapomnieć. Możemy tam usłyszeć wpływy Quicy Jonesa, Incognito czy Milesa Davisa, którzy od zawsze byli dla Dominika dużą inspiracją. Doświadczenie sceniczne zdobyte na przestrzeni lat oraz naturalność wykonania, poczucie harmonii i rytmu sprawiają, iż soulful house i techno splatają się w miłosnym uścisku znanym i zwanym potocznie jako groove.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


SHELL
Pochodzący z Włocławka miłośnik muzyki elektronicznej, która towarzyszy mu niezmiennie od końca lat 90. Swoją przygodę z deckami rozpoczął całkiem przypadkowo ale właśnie ten przypadek sprawił, że można go usłyszeć w klubach już od 2007roku. Przełomem, dzięki któremu pojawił się na trójmiejskiej scenie było wzięcie udziału w konkursie idzie nowe organizowanego w nieistniejącym już sopockim SOHO. Dzięki niemu miał okazje zaprezentować swój styl i technikę szerszej publice. Było to koło napędowe do dalszych występów. Miał okazje zagrać w większości trójmiejskich klubów, które stawiają na nietuzinkową selekcje. Obecnie płynie poprzez style od downtempo, oriental, deep po melodic wprowadzając słuchaczy w stan muzycznej hipnozy.
https://www.facebook.com/DJShellGdansk

DML
Reprezentant trójmiejskiej sceny dj-skiej, doświadczony gracz. Widywany w najważniejszych klubach i najciekawszych miejscówkach w Trójmieście. Rezydent gdańskiej 100czni. Miłośnik grania z winyli. Specjalista od wyselekcjonowanych setów warm'up . Dzięki dużemu doświadczeniu za konsolą oraz szerokim horyzontom muzycznym, świetnie porusza się we wszystkich odmianach muzyki House . Jego muzyczną wizytówką są takie brzmienia jak: deep/ afro/ oriental/ tech/ chicago/ downtempo/ tribal/ organic oraz lounge jazzy & broken beats . Uczestnik zeszłorocznej edycji Festiwalu Open'er na Heineken Silver Stage.
Links:
IG : https://www.instagram.com/dml_the_dj/
FB: https://www.facebook.com/dmlthedj
Mixcloud :
https://www.mixcloud.com/.../dml-autumn-eleven-deep-mix.../
https://www.mixcloud.com/karolblawat/dml-spring-mix-2014

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
tax: do godz. 23 free, po 23:00 20zł

Opinie

 • clubbing / disko , pubbing , dancing
  cze 7-8
  środa - czwartek, g. 21:00
  Gdańsk, Kwadratowa
  Imprezowa środa
 • jazz , muzyka alternatywna , muzyka na żywo
  maj 17-31.01
  g. 20:00
  Sopot, Carnivale Club
  Carnivale Jam Session