stat
Impreza już się odbyła

Live music - Restauracja Magiel

Serdecznie zapraszamy na klimatyczny piątkowy wieczór z muzyką na żywo w Restauracji Magiel
Wystąpią u nas: Kasia Golecka & Jan Sacharczuk.- wokal & gitara. Możliwa rezerwacja stolika pod numerem +48 58 351 90 52.

w każdą sobotę (do 25.09), godz. 19:00

Wstęp wolny

w każdy poniedziałek (od 20.09 do 25.10.2021), godz. 19.00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Kasia Golecka & Jan Sacharczuk to duet wokalistki i gitarzysty, którzy zajmują się muzyką zawodowo, występując na ogólnopolskich scenach. Wspólnie tworzą autorski materiał, inspirując się różnymi gatunkami muzycznymi.

Kasia ukończyła licencjat z wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku i można było ją usłyszeć w półfinale programu Mam Talent oraz w programie Bitwa na Głosy. Zaśpiewała również tytułowy utwór do filmu Walta Disneya "Kopciuszek" 2015. Janek jest gitarzystą, który od 7 lat zajmuje się edukacją muzyczną i występuje w licznych projektach od muzyki rozrywkowej aż po jazz i ciężkie odmiany rocka. Wspólnie tworzą duet pełen pasji dzieląc się wspólnie ze słuchaczami ogromem emocji i muzycznych historii

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.