• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Live Music Concert

Live Music - Wildstreet (USA)

Glamrockowy zespół Wildstreet powraca do Europy! Wokalista Eric Jayk i jego zespół zagrają podczas swojej europejskiej trasy aż 28 koncertów, w 10 różnych krajach. Podczas koncertu na naszej scenie, będziecie mogli doświadczyć wyjątkowej, akustycznej wersji ich twórczości, w wykonaniu lidera zespołu, Erica Jayk'a. 

Wstęp na koncert jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. 
Prosimy o wcześniejszą rezerwację stolików:
+48 58 535 77 04
wiadomość na Facebooku
gdansk@hardrockcafe.pl

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


WILDSTREET (USA):
Po wydaniu debiutanckiego albumu w 2009 roku, zespół wyruszył w intensywną trasę koncertową, goszcząc na scenach znanych, amerykańskich festiwali, takich jak: Rocklahoma, SXSW i M3 Rock Festival. Dzielili oni światło reflektorów z cenionymi zespołami, jak Black Veil Brides, Vains of Jenna, czy Twisted Sister. Ich osiągnięcia obejmują wygraną w Best Buy/Ernie Ball Battle of the Bands oraz występy przed Avenged Sevenfold, Sevendust i Three Days Grace. W 2011 roku, Wildstreet zyskał popularność dzięki, uznanemu przez krytyków, albumowi "Wildstreet II... Faster... Louder!". Pojawili się w programie "The Jimmy Fallon Show"(https://www.youtube.com/watch?v=mT2Wpp7NkK, a ich muzyka była wykorzystywana do programów telewizyjnych w E!, MTV, VH1, Oxygen, TBS oraz w grze wideo THQ. Teledyski zespołu stały się viralem na YouTube, zdobywając miliony wyświetleń i prawie 10 tysięcy subskrybentów na tej platformie.

Po krótkiej przerwie, Wildstreet powrócili w 2016 roku, rozpalając scenę Nowego Jorku występem w Gramercy Theatre. Kontynuowali swoją muzyczną podróż wydając kolejne single i podpisując kontrakt z wytwórnią Golden Robot Records. Wydali wtedy długo oczekiwany album "III" w 2021 roku. Ich muzyka, w tym przebojowy singiel "Mother", zgromadziła miliony streamów na Spotify. Zespół nagrywa obecnie swój najnowszy album, na którym znajdzie się wiele utworów napisanych we współpracy z takimi muzykami jak Erik Eldenius (Billy Idol), Dave Abruzzesse (Pearl Jam), Guernica (Ex ThunderMother), Sandra Alva (Ex Black Veil Brides) i Steeve Estatoff. Z ponad 6. milionami wyświetleń na Spotify, taką samą liczbą wyświetleń na Youtube i ponad 80 000 obserwujących na Facebooku, zespół ma nadzieję zwrócić na siebie uwagę również w Polsce!

Posłuchajcie sami: 
www.wildstreetmusic.com
Youtube: 
https://youtube.com/@Wildstreet
Spotify: 
https://open.spotify.com/artist/5pttBZUGPhF7AcVgDke02r
Facebook: 
www.facebook.com/wildstreetnyc
www.facebook.com/ericjayk
Instagram: 
https://www.instagram.com/wildstreetofficial/
www.instagram.com/ericjayk/

Opinie