stat
Impreza już się odbyła

Little BIG - Skibidi Tour (1 opinia)

Po wielkim sukcesie wiosennej trasy "Skibidi Live Tour" w całej Europie, rosyjska rewelacja powróci do Polski! LITTLE BIG, wyprzedając warszawską halę EXPO XXI i wrocławski klub A2, pokazali, że fanów w naszym kraju im nie brakuje, dlatego jesienią powrócą do 3 miast. Rosjanie zagrają 4.10 w gdańskim B90. Zespół kocha zaskakiwać fanów i zarażać ich swoją energią, więc przygotujcie się na coś wyjątkowego!

wejście 19:00 / start koncertu 20:30

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: https://goo.gl/eEHkA5

https://www.facebook.com/littlebigbandofficial/
http://www.thelittlebig.com/

Poznajcie LITTLE BIG - najgorętszą grupę rave'ową, która obecnie rządzi na europejskich parkietach. Dwa albumy, trzy hitowe single, dwanaście śmiesznych klipów, 300 milionów wyświetleń na YouTube. Następnym krokiem jest międzynarodowa sensacja, krok, który są gotowi podjąć. W październiku 2018 roku LITTLE BIG wydali drugi album studyjny "Antipositive, Pt.2". Album natychmiast wskoczył na numer #3 na rosyjskiej liście Apple Music. Dzięki teledyskowi do numeru "Skibidi", który stał się ogólnonarodową sensacją, która zyskała 23 miliony wyświetleń na YouTube w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Taniec z wideo jest obecnie najpopularniejszym memem w Rosji: gwiazdy telewizyjne, popularni raperzy, blogerzy - wszyscy nie mogą przestać robić swoich ruchów skibidi. Również #skibidi jest obecnie najpopularniejszym hashtagiem w rosyjskim Tik Tok z ponad 10 000 filmów nakręconych w jeden dzień. Kampania ma wkrótce uzyskać wsparcie od globalnego Tik Tok.

W chwili obecnej znany klip LITTLE BIG "Big Dick" ma ponad 44 miliony wyświetleń na Berlin Music Video Awards. Wideo do "Hateful Love" rozprzestrzeniło się szeroko po USA i ma ponad 20 milionów wyświetleń. Zespół jest szczególnie mile widziany we Francji, Szwajcarii, Niemczech, Belgii, Holandii, Czechach, Włoszech i w Polsce. 7 maja 2016 roku Little Big był wspierany przez holenderskich chuliganów hip hopowych DOPE D.O.D. w Paryżu. Podczas swojej kariery, która rozpoczęła się 5 lat temu LITTLE BIG występowało na największych festiwalach muzycznych w Europie, między innymi na Sziget, Dour, Lowlands, Paaspop, Couvre Feu, Motocultor i innych. Zespół występował na tych samych scenach z Yelawolfem, Snoop Doggiem, Queens of the Stone Age, Die Antwoord, Prodigy, Skrillex, Sepultura czy Dub FX.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  115 zł
 • Przedsprzedaż
  95-105 zł
95 - www.winiarybookings.pl
105 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Empik, Media Markt
115 - w dniu koncertu

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Opinie (1)

 • Koncert petarda!

  Koncert pełen energii, tańca, śpiewania! Ludzie bawili się całe 1,5h. Czlowiek jak ma zdarte gardlo i wychodzi spocony to znaczy, że wszystko bylo w porządku

  • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka alternatywna , pop , muzyka elektroniczna
  sie 6
  piątek, g. 21:30
  Gdańsk, Kolonia
  LOUFR