stat
Impreza już się odbyła

Limboski

Limboski wraca z nową płytą i nowym zespołem! Artysta wystąpi w ramach trasy promującej jego siódmy album studyjny pt. "Ucieczka Saula", który ukaże się 25 października. Po raz pierwszy wykonane zostaną na żywo utwory premierowe z nowej płyty. Będą to również pierwsze występy Limboskiego z nowym zespołem, który towarzyszył mu podczas nagrywania nowej płyty.

Limboski jest jednym z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej. W tekstach obserwator subtelności międzyludzkich relacji, na scenie zaś drapieżne zwierzę koncertowe z charyzmą i własnym, rozpoznawalnym stylem. Zadebiutował w 2010 roku płytą "Cafe Brumba". Był dwukrotnie nominowany do Fryderyków za płyty "Tribute to Georgie Buck" i "Poliamoria".

rock - koncerty w Trójmieście


W 2018 roku wystąpił na festiwalu "Męskie Granie". Jego najbardziej znanym przebojem jest piosenka pt. "W Trawie", która ukazał się na płycie wydanej w 2016 roku. Ostatnie dwa lata spędził w Berlinie, gdzie zanurzył się w świecie muzyki klubowej, co dało mu zastrzyk nowych inspiracji. Nowy materiał zapowiada jako połączenie avant popu, elektroniki i rock and rolla. Singiel "Na Statku", który właśnie się ukazał zapowiada nową płytę pt. "Ucieczka Saula", która ukaże się 25 października.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • jazz , pop , piosenka aktorska
    mar 7
    niedziela, g. 19.00
    Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
    Ona czyli ja